Kızlar neden çingene gibi kaynanayla bir oturmayı kabul ederek evleniyorsunuz?

elin karısıyla ananızdan daha mı iyi olacağınızı sanıyorsunuz. madem bir yetişkin gibi kendi düzeninizi kuramayacaksınız. neden evlenıyorsunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben kabul etmezdim şahsen. eden de sonucuna katlanır sanırm.

1|0
    0|0
    • asla da fikrinden vazgeçme. ayrı şehirlerde bile otursanız eşin her b. ku annesine anlatıyosa uzaktan bıle arayı bozabılıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen niye canım kardeşim gibi soru soruyorsan o yüzden evleniyorlar.

0|1
    0|0
  • Elin karisi dedigin kisi evlendigin ve hayatinin tamamini gecirmeyi planladigin erkegin en kiymetlisi bunu bil oncelikle ve karsindaki her kim olursa onun degerlerine saygi gostermeyi ogren. Icinde sevgi saygi kalmamis senin gibi insanlar bir arada yasayamaz evet haklisin ama aile olmayi bilen icinde saygiya dair biseyler tasiyan insanlar hangi sartta olursa olsun bir arada yasayabilirler. Ayni zamanda sunu da sorgulamak lazim. Neden bir arada yasiyolar? Bunun tek bir aciklamasi olabilir maddi durum. Bu durumdan sikayet eden kadin maddi acidan ev ekonomisine destek vermek yerine sadece konusarak durumdan kurtulmaya calisiyorsa da cenesine kuvvet diyelim.

0|0
    0|0
    • maddi açıdan hazır olmayan evlenmesin. 2 güne boşanınca olan çoluğa çocuğa oluyor. bır ınsan yetıskın olarak kendı kararlarını alamadığı bir kurum için evlilik demesin. besleme olarak gıttım desin

• kızlar gerçekten de öyle mi düşünüyo acaba? yoksa zengin erkek bulup onun himayesinde yaşamayı mı yeğliyorlar?

• Söylediklerinde haklı olabilirsin ama uslüp mahalle karısı gibi.

0|2
    0|0
    • sinirlendim. sonra neden eşim beni boşadı diyorlar. atatürk çekirdek aileyi kurmuş bunlar hala aynı eve doluşuyor.

• ya bı defol. senınle kım evlenırse evlensın. ben zaten evlıyım

• Bulmuşsun birini işte sevin.

• Sen evlendin mi

0|0
    0|0
  • cingene derken?

0|0
    0|0
    • ya sınırlendım bu kaçıncı aıle yuzunden boşanan. sorularda gordum artık dayanamıyorum.

• harbi mal gibi biseysin hem bir kitleyi burda rencide etmeye calıs hemde üste cıkmaya calıs özür dilemek varken

• herkesin kendi kararı kanks

0|0
    0|0
  • Yanlış bir düşünce bence.

0|0
    0|0
    • öğren bunları. kaynana gelini sevmez. ikisi bir arada olmaz.

• benim annemle sorunlarım var ama kaybedersem tabii ki üzülürüm.

• Belki de düşüncenin sebebi budur, dediğim gibi kişilik meselesi, anneye göre de değişir. Her insan mükemmel olamaz ya. Umarım tez zamanda sorunlarınızı çözersiniz.

• 29 doğru ise, olgunluk yok sende

0|0
    0|0
  • bu kız kesin kaynanasıyla oturur ölesiye kadar da ona bakar :D

0|0
    0|0
  • oturan otursun senin ne haddine . yarın birgun onlarda o duruma dusecek

0|0
    0|0
    • hasta olanları soylemıyoruz heralde

• durum bunu gerektirirse olabilir ama onun için kızın daha kardeşi olmaması lazım erkek olarak.

• neyse hayırlısı olsun.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• O çingene dedigin kadının doğurduğu adamın ekmeğini yicen biliyon dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...