Dünya barışı neden olmuyor?

Hepimiz insanız, bu dünya hepimizin, tüm ülke sınırları kalkmalı, siyah ve beyaz insan el ele tutuşmalı.
Türk ve Kürt bir birine sarılmalı..
Amerikan ve Rus bir birine sarılmalı..
İsrailli ve Filistinli bir birine sarılmalı..

Dünya barışı neden olmuyor?

1|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bunun olmasını isterim ama olsa güvenmem zira hepsi satabilir diğerini anlaşma yapıp bir anda bazılarını da yok edebilirler şu zamanda.

Önce insan diyemiyoruz daha anlamak için neyi bekliyorsak ama bizi ne çok bölmüşler ülkeler, iller, ilçeler, köyler, mahalleler ve evler.

Küçülttükçe küçültürken Dünya'yı aynı gök aynı Ay ve aynı Güneş bile unutulmuş.
    Barış olsaydı hiç değilse saygı olsaydı birileri sırf kafasına uymuyor diye bir diğerine küfür etmeseydi anlamı kalsaydı bir şeylerin tüketmeseydik her şeyi.
    Ne çok yazdım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudi ''En zeki insan benim, en yetenekli benim tanrı beni böyle yarattı diğerleri kölem olmalı''dediği için barış falan olmaz dünyada..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok öyle bir dünya 😂

0|1
    0|0
  • Barış kimsenin çıkarına uymuyor demekki

0|1
    0|0
  • Saçma bir barış en büyük savaşın tetikcisidir.

0|0
    0|0
  • insanliga aykiri

0|0
    0|0
  • Kutup ayilari yuzunden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü kardeşim dolu her yer

0|0
    0|0
  • israile sarılanı dsgdfhgfhfg yapayım dünya barışı neymiş gavurdan dost olmaz.

0|0
    0|0
    • insan insandır hani sizin dininiz hoş görü diniydi?

• israillilerin de iyisi kötüsü var , insanlar iyi ve kötü diye ikiye ayrılır.. müslümanlar ve gayrimüslimler diye değil

• gerçek müslümanlar zaten iyidir.. içine fitne sokan adi gayri müslimler olmayınca..

• Sen delirmis olmalisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...