Yeni Bir Üyenin Değişik Sorusu?

Öncelikle Merhabalar Ben eline kız eli değmemiş bir arkadaşınızım saf abaza denen tayfa ama bazıları gibi dozu kaçırmayan bir arkadaş grubumuz var hepimiz mühendislik öğrencisiyiz özel bir okulda kendimi tanıttığıma göre soruya gelebilirim. Arkadaş ortamında sorup ikilemde kaldığımız değişik bir soru
Kızlar Sıçıyormu?
Bazı Kızlar Pembe Sıçıyormuş doğru mu?

Troll değildir sizi insan üstü olarak görüyoruz veya insan olan sizsiniz erkek nedir belli değil bu konuya girmiyorum ve topu siz kızlara atıyorum hepinizi seviyoruz -nefes alanlar öncelikli- iyi geceler dilerim bayanlar.

Güncellemeler:
sizofrenkarinca nickli bayan arkadaşımız mor sıçanlardan bahsetti sizleri ilk defa duyuyorum kusuruma bakmayın bir kaç cevap daha alırsam sevinirim tekrardan iyi geceler :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar da sıçar ama erkekler gibi değil bizimki hafif parfüm kokulu oluyor. Kimimiz pembe kimimiz de mor sıçıyoruz. Mesela ben mor sıçanlardanım.

0|1
    0|0
    • oha mor sıçanlarda varmış aydınlattığın için teşekkürler sorumu hemen güncelliyorum sizi unutmamalıyız

En İyi Erkek Görüşü

• Siz şöyle bir yaklaşın bana. Hepinizi öpüyorum küçümenler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mühendisler olarak bizi pempe s*çırtacak bir icat üretmenizi bekliyoruz açıkcası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin gibi özel okulda okuyan zengin kızlara sor kardeşim, bu zamanda gariban ne yiyor ki renkli çıkarsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...