Peki siz sanal ortamda yaşı küçük birinin olduğunu fark edince ne yapıyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ohaaa ya hepsini okudum her satırında daha bir şok olarak. Şu kendine anne baba diyenler nasıl kardeşim yetiştiriorlar. İnsan insana terbiye veremezmi ahlak toplum plma hepsinden önce insan olmayı nereden öğrenecek bunlar. Gelecrk nesilde böyle olacak gerçi halaaa sokaklarda sadece doğurmayı ve sperm attırmayı bilen anne babalar sürüsüyle. Allah ım sen koru herkezi birbirinden yarabbim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayatım bak saat geç oldu. abiler ablalar terbiyesiz şeyler yazıyolar buralara. senin bakmaman lazım tamam mı. şimdi kalk dişini fırçala, çişini yap doğruu yatağa

0|0
    0|0
  • Velini çağır diyorum

0|1
    0|0
  • ailelerin blinclenmesı lazım durum sandıgımızdan daha kotu
    tv.haberler.com/.../

0|0
    0|0
  • konuşmam ve dikkatli olmasını tavsiye ederim az önce zaten garip bir haber okudum tüylerim diken diken oldu

0|0
    0|0
  • Abi bn utandım mk

0|0
    0|0
  • Ben yaşı küçük biri ile konusmam.

0|0
    0|0
  • konuşmuyorum

0|0
    0|0
  • insan gibi konustugum kucukler oldu ama bu pislikler yuzunden artık basıma bela almak istemiyorum.. bir tanesi telefon sapıgım oldu zor attım basımdan ..

0|0
    0|0
    • o telofon seninmiydi? bende gördüm onu :D :D dfas arkadaşlar adresini bulmaya çalışıyor şu an :D

• klimalı bir yere goturceklerse gelsin alsınlar piştimm : DD

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...