Bazı kızlar neden her kurala riayet ettikleri halde evlenemiyorlar?

Tam ailelerinin istedikleri kızlar oluyorlar ama evlenemiyorlar. Çok biliyorum öyle 35 inde

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Demek ki alışkanlıklarını ve bakış açılarını değiştirmeleri gerekiyor. Eski adetlerle yeni sonuçlar beklemek biraz abesle iştigale kaçıyor.

0|0
    0|0
  • Kural ne ki :-)

0|0
    0|0
  • Valla bacım bir çok sebebi var dış görünüş en başta olmak üzere giyim kuşam kültür çatışmaları kutup fikir veya ideolojiler aileler arasında akan soğuk sular ve bir diğer önemli olay ise akrabalarının erkek tarafının yanına gidip senin hakkında olmayan şeyler hakkında atıp tutmaları sana iftira atmaları ve benzeri olaylar

0|0
    0|0
  • Karşılıklı tercihlerde problem olmuş olabilir zamanlamalarda olabilir ailelerde olabilir tek bir neden belirtmek mantıksız olmayınca olmamış deniyor sadece

0|0
    0|0
  • Olmayınca olmaz. Aynısı erkekler için de geçerli olabiliyor. Senin bahsettiğin gibi tanıdığım bir çok erkek var.

0|0
    0|0
  • seçici oluyorlar

0|0
    0|0
  • Onlar turşucu tayfa

0|0
    0|0
  • 24 den büyük biriyle evlenme mben

0|0
    0|0
  • Nasip bu işler

0|0
    0|0
  • Seçici oldukları için

0|0
    0|0
  • Kısmet meselesi

0|0
    0|0
  • Nasıl yani anlamadım

0|0
    0|0
  • Bence onunla alakalı bir durum değil ,

0|0
    0|0
  • onu beğenme bunu beğenme sora neden evlenmedim diye konu aç

0|0
    0|0
  • Ben neden göremedim? 0_0 Ben neden amca oldum? 0_0 Ben neden evde kaldım 25 indeki kızlar amca diyor ki? 0_0 :/
    (30 yaşımdayım... :( )

0|0
    0|0
  • Ben de kizlarin sozde istedigi ideal erkeğim. 23 yildir bir kisi gramsevmedi. acikla bakalim. d

0|0
    0|0
  • 35 yaşında ki hatunu kim ne yapsın birde bu işler kader kısmet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü o aileler sevgilisi olmalarını da istemiyo ve kız yaşı geldiğinde bile çıkıp gezemiyo arkadaş ortamı olmuyo sevgilisi olmuyo bunun yüzünden evde kalıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...