Yüze kezzap atma sahnesi?

Bugün dizinin birinde karakterin yüzüne kezzap atılıyordu türkler örnek almayı severler kötü olanlar tabi oranda felan rastlanan bir durum ve Türkiye de kadına şiddete yeni bir boyut kazandırmasından korkuyorum sizce böyle sahneler doğru mu

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara şarkıcı bergen vardı. kocası yüzüne kezzap atmıştı, bir süre sonra da öldürdü. resim de koyacaktım ama vazgeçtim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dizilerimiz çok saçma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu tür sahnelerden önce bu İzdivaç programlari, kurtlar vadisi gibi diziler kaldırılmali yayından. Cahil ve ne yaptığını bilmeyen bir toplumun temelleri atiliyor malesef

1|0
    0|0
  • kezzap olayı acıların kadını bergen den beri var

1|0
    0|0
  • bence doğru çünkü sahnede her zaman seyirci vardır.

0|0
    0|0
  • Hangi oyuncu rolü gereği yuzune gercekten kezzap atilmaisni kabul eder tabi ki de gercek değil

1|0
    0|0
    • Bunu biliyoruz sorunu anlamamışsın

• karadayı vol 10

1|0
    0|0
  • Zamanında yapılmıştı bu galiba şarkıcı Bergen e

1|0
    0|0
  • doguru tabikide ben cok gülüyorum öyle sahnelere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değil. cahil millete örnek alacağı çeşitli sahneler izletmek pek sağlıklı değil. zaten türkiyede de yeterince kezzap vakası var yani..

1|0
    0|0
  • Ay benimdr en buyuk korkularimdan birisi bu dizide gormustum kiz guzelligini kullarak erkeklerin parasini aliyordu adamda yuzune kezzap atti ya bir kiz beni kiskanip yuzume atarsa valla onu parcalayarak oldururum hic acimam

1|0
    0|0
    • Bir kadına verilebilecek en büyük cexa

Yükleniyor...