Yine😆bir erkek bir kizi sevse hatalarini affeder mi?

Beyler diyelim bir kizi seviyorsunuz oda yaptigindan pisman oldu onu affeder misiniz ya da en azindan arkadas kalir miydiniz

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Edebilir bu kızin hatasına ve aralarında gecen aska baglı

1|0
    0|0
  • Ne yaptığına bağlı benim için önemsiz bişeyse affederdim

1|0
    0|0
  • Aynı şey iki cinsiyet için geçerli. Güçlü insan hatalarından ders çıkarır. Çözüm üreti eğer hata olarak adlandırılıyorsa zaten geri dönüşü vardır. Arkadaş kalırım :)

0|0
    0|0
  • Eğer yaptığı hatadan gerçekten pişman ise affedilir neden edilmesin eğer onun gerçekten pişman olduğuna inanırsam en azından arkadaş kalabilirdim ihanet dışında :)

0|0
    0|0
  • Hataya göre değişir

0|0
    0|0
  • Affederim tabi

0|0
    0|0
  • Kıçına tekmeyi basarım.

0|0
    0|0
  • Çocuk oyuncağımı bu.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Etmelidir

0|0
    0|0
  • evet affederım

0|0
    0|0
  • Affetmek Allaha mahsustur

0|0
    0|0
    • Affetmek degil yalnizlik Allaha mahsus affetmeyince insan yalniz oluyor zaten😉😊ama sevdigini biliyorsun hatasiz kul olmaz

• Bence seven insanlarin hep arasina bir sey girer asla mukemmel olamaz mutlu olmak icin affetmek lazim o seni sevdigi surece ve bunu kanitladigi muddetce yanlis miyim trip atmak bosa vakit kaybi

• Olsun yinede Allah var

• affetmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her hata affedilmez tekrarlanan hata asla affedilmez

1|0
    0|0
    • Sevdim sozu ama seviyorsunuz sen git desen kalbin dur diyor

• biliyorum zaten bende onu açıkladım ya bende öyle olmuştu. git demiyorum kalbim zaten istiyor aklımı da alamadığım insandı zaten hatasına eyvallah çekti ama sonunda o hatalar kabak tadı veriyor kim olursa olsun ne kadar seversen sev kalbin istemiyor yoruluyor

• Yani bir kereden bisey olmuyor😉

• Hata var, hata var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...