Ortaokul zamanlarında nasıl biriydiniz ben çok fazla kızlarla uğraşırdım?

kızlara hep eziyet ederdim erkekler tuvaletıne zorla sokar kaçardım saçlarını bozardım ayran filan dökerdim üzerlerine çantalarını saklar okul cıkışı verırdım en çok utandıgımda eteklerini açardık sonra kaçardık ama tek degildim o konuda aklıma zorla giriyorlardı :/

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi halınde bı tıptım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beden dersinde nöbetçi olurduk dostlarımla milletin çantasını çöpe atardık kara tahtaya sürterdik. Kızların su şişelerini raptiyeyle delerdik kapağı kapatırdık onlar açtığında su üstlerine dökülürdü. Milletin çantasını saklardık Milletin silgisine uç takardık sildiklerinde defterleri karalanırdı. Milletin su şişesinin kapağını açıp bütün suyu çantalarına dökerdik. Beden dersinde milletin çantasını gözleri önünde kaçırıp kaçmaya başlardık. Okulun en sinirli öğretmeninin ve müdürün kapısını çalıp/açıp kaçardık. Kızlara seni seviyorum deyip tokat yerdik. Bize bakan kızlara bizde bakardık okul bekçisine lazer tutarık. Kol saatiyle sınıfta milletin gözüne/tavana ışık yansıtırdık. Hademelere laf atıp kaçardık bahçedeki çöpleri dökerdik kaçardık. Tellerle korunan yasak bölgelere girerdik oyun oynardık. Okulun yanında oturanların evine top atardık. Nöbetçi öğrencilere lakap takıp söylerdik peşimizden kovalarlardı çıkışta sınıftakilere p*andik atıp kaçardık p*ndik diye bağırarak okulun yanında yaşayan hademenin evine gizlice girerdik sınıfta gülerdik falan... Ama yine de derslerim iyi diye örnek öğrenci gösterilirdim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç çalışmadan sınıf birincisi olan gizemli kızdım.

0|1
    0|0
  • ben çok popülerdim çok sevilir eder kimseyi sevmezdim gaddardımda bak üzülüyorum şimdi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ketum ve sessiz bir tiptim. Hani her okulda kimseyle muhattap olmayan, bana dokunmayan yılan bin yaşasın edasında gezen herkesin karşısına çıkmaya çekindiği bir tip olur ya işte ben de o tiptendim.

0|1
    0|0
  • onlarda etek giymeseydi utanmana gerek yok

0|1
    0|0
  • Acayip İnektim

0|1
    0|0
Yükleniyor...