Kizlardan igrendim arkadas iyi ki erkek degilim bunlar nasil egolar?

Bir süredir abime kiz ariyoruz. Kendi doktor ve cok meşgul ve pek sosyal değil yaşi 34 oldu. Ona yilisan da cok ama o da biz de düzgün bir kiz istiyoruz sonucta evlilik bu oyuncak degil. Cocuklarinin annesi olacak yani.
Biz kiz ararken dikkatimi cekti kizlar cok asiri ukalalar ve ne istediklerini bilmiyolar. Yani abim gayet yakışıklı orda sorun yok maddi durumu ahlaki iyi ama kizlar nerdeyse gormeden burun kivirir gibiler. bir kizi ovuyorlar aracilarla iletisime geciyoruz kizda bir naz bir ego bir haller kizi bir gordum gayet cirkin. Yahu hani diyolardi erkekler inanmiyordum hakikaten tip Şahin ego Ferrari.
Bide istemiyorum diyo sonra resim yolluyo. Kizim bir dengeli ol.
Tanisalim duruma gore bakariz demek bu kadar mi zor? Bide %99 u sorunlu psikolojisi bozuk mu ne bunlarin.
Iyi ki erkek degilim valla kizlarla ugrasmak cok zormus.

0|4
735

En İyi Erkek Görüşü

• Hay ben senin agzını öpeyimde.. kızsın diye bu sefer yanagından öpeyim bari helal hoş olsun.. ya varya senin gibi delikanlısı gelmez su siteye.. ben dha bişey demiyorum yani karşılıksız sana şu an starbuckstan bir çikolatalı kahve yanına çikolata ikram vs böyle ısmar yapmak isterdim.. bn bişey demiyorum harika bir yorum.. aynen %80niz böyle maalesef

2|0
    0|0
    • Ismarla valla :) Allah yardimciniz olsun kardes :)

• Cidden ısmarlarım hiçde paraya acımadan ısmarlarım helal hoş olsun vllahi billahi istanbuldaysan beklerim cevahir avm ye

En İyi Kız Görüşü

• bu tip kızlardan ben bile bıktım allah erkeklere sabır versin

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Hay ağzını öpiyim dicemde sanırım bunu ikimizde istemeyiz :)) dengesi yerinde kız bulmak hakkatten zor. İsteyen erkek ya sanarsın j lo kız hemen kendini buz kraliçesi zannediyor hiç sevmem böyle kızları ama etrafta böyle kızlar çoğunlukta

1|0
    0|0
    • Haklisin yani bu havalara inanamiyorum kiza bir ayna uzatasim geliyo :)

• Sen ne diyorsun yahu , neler neler var offff.. Dengesizlik hakkında ansiklopedi yazabilecekler var. Abime aradım bende, bir tanesine kızdım sen ne dengesiz bir egoistsin, sen evde kalmaya mahkumsun belediye baksın sana dedim.

1|0
    0|0
    • Cok haklısın. Bunlar nasil turedi onu da anlamiyorum

• Kardeşim bunu cinsiyet olarak ayırmadan bakarsak aslında insanların çok büyük bir kısmı Bu şekilde fakat hangi konu karşısında Nasıl biri olduğunu gösterecek onu bilmek gerekiyor.

1|0
    0|0
  • ohh be sonunda anlayan bir kız çıktı vero o elini öpecem :D :D

1|1
    0|0
  • 24 yaşından sonra evde kalma korkusuyla şeker gibi olurlar ama. işte o zaman trip atma sırası bil bakalım kime gelecek 😈

0|3
    0|0
  • Evde kalıp 3 5 kuruşluk adam ile evlenip sonra da evlendiği adamla tartışırken beni ne doktorlar ne mühendisler istedi diye bağırırlar bunlar sonradan bu zamana kadar Üniversite ya da kariyer derdi olmayan kız evlenmemiş ise ya sevgisizlik ya da yüksek bir ego yüzündendir

1|0
    0|0
  • ne doktorlar ne mühendisler istedi diye hava atmaktır dertleri :) ego tavan durumda çok şükür o anları yaşamadım bir tane istedim tek seferde verdiler evlendik ve mutluyuz

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum ben de bu gibi kızlarla görüştükten sonra evlilikten soğudum 1 defa nişan attım... ama hala iyi kızlar vardır birgün karşıma çıkar diye umut ediyorum.. umarım abinin de gönlüne göre biri çıkar..

1|0
    0|0
  • Bide şunu düşün. Erkekler toplu taşıma araçlarında yer vermeyince odun diyorsunuz. Ben çok çok kibarca yer verip şu kelimeyi işittim: sapık. Yer verince sapık oluyomuşuz :D
    Bide şunu düşün. Kızın birisi burda soru açmış. Soruda neden kızlara yardım etmediğimiz hakkında. Kız bana siz bize yardım etme cüretini gösteremezsiniz. Biz özgürüz dedi :D hee bizde zorla kolundan tutup yardım ediyoruz zaten :D

0|0
    0|0
    • Mal yaa bunlar :) Allah akil fikir versin. Artik önce ahlak sonra duzgun psikoloji aramak lazim :)

• İlla evlenmek zorunda değil ki zaten çok meşgul bir insan evlenmemeli.
    Büyük ihtimal aldatılır. Ararı maracı kullanıyormuşsunuz zaten bu şekilde evlenirse ancak ve ancak parası için evlenilir ve bu süre boyunca da hayvan gibi aldatılır ve abin çok meşgul bir insan olduğu için bundan haberi bile olmaz. Akıllı davranın parayı kendiniz yiyin başkalarına yedirmeyin.

0|0
    0|0
  • Çoğu kensini Cleopatra sansa da aslında çoğu Yıldız Tilbe

1|0
    0|0
  • Çoğunun psikolojisi bozuk zaten. Tanışalım mı diyorsun. canım sapıkmısın diyor. İstemiyorum demek çok mu zor :)

0|0
    0|0
  • Maalesef ülkemizin kızları böyle boşunamı Rus diyoruz :)) güzellik bakımından ne kadar üstünde ego bakımından o kadar mütevaziler

0|0
    0|0
  • Helal kiz

0|0
    0|0
  • Altın kaplama sanıyor bir çoğu

0|1
    0|0
  • ha şunu bileydin

0|1
    0|0
  • Ben o yüzden Türk kızlarından nefret ediyorum alayı mal ve egoist.

0|0
    0|0
  • Gel senin abiyi benim teyzeye alalim evde kaldi diye zirliyor 24 yaşind kesin evlenir

0|0
    0|0
  • Sonunda halimizden anlayan biri

0|0
    0|0
  • Eminim aynı ego sende de vardır.

0|0
    0|0
    • Bende bu kadar yok. O yuzden de ciktigim butun erkekler bir sure sonra havaya giriyo

• Hakli olabilirsin secmeyi bilmiyorum demek ki

• daha iyi seçimler yapman dileğimle :)

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

• Tamam da siz kız varıyorsunuz da karşıdaki kız evlenmeye hazır mı? Birisi doktor diye ille evlenilmeli mi? Belki sana abin olduğu için yakışıklı geliyordur onlar öyle bulmuyordur, sen de bir kızsın senin hakkında da arkandan böyle şeyler söylemesinler sonra

0|0
    0|0
    • Zaten araciya soruyoruz sorduruyoruz. Kiz evlenmeye hazir mi istiyor mu kalbi bos mu? Olur ya sevdigi vardir beğendiği bekledigi vardir. Bunlari sormadan olmaz zaten

• net olsun herkes önce olur deyip sonra bahane üretmesinler

• @faruk07 tanıyıp beğenmediyse istememesi gayet normal

• Türkiye'de yaşayan kezbanların %80i öyle malesef..

0|0
    0|0
  • var böyleleri

0|0
    0|0
  • Aynn bencede

0|0
    0|0
  • Niye hep sorunlulari buluyorsunuz sizde?

0|0
    0|0
  • Ben talibim abine evlenecek adam arıyorum bende

1|1
    0|0
Yükleniyor...