Kapat

Tecavüzde Escinsellikte Kul hakkı Ayırmak saçma?

Bir insanı kafirlige götüren ve onun hakkına giren escinsellik tecavüzle aynı olmasına ragmen hatta Escinsellik insanlık dışı görülen ve allahın emirlerini reddetmek iken neden aynı türde olan tecavüzden ayrılıp saygı duyuluyor. saygı duyanlar tecavüzede saygı duymuş sayılırlar dolaylı yoldan.
ve unutmayın Allahın yasak dedigi şeyleri rıza ilede zorla ilede yapmak aynı günaha geliyor.
not:Burda tecavüzü küçültmüyorum escinselligin küçük görülmesi saçma ALLAHIN EMİRLERİNİ REDDETMEK

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• anlamadım ne?

0|0
    0|0
    • ikiside Aynı günah aynı kötülükte Hatta escinsellik kafirliktir ve allahın emirlerini reddetmektir niye ayrılıyor tecavüzden aşşagı görülüyor ha şunu diyim tecavüz affedilmez escinsellik bırakılınca affedilir burda tecavüzü felan savundugumu sanma.

• bu dedigimde normaldir o zaman ayırmak saçma

• ikiside aynı igrençlik sadece escinsel olan ve ona düzgün bakan kafir sayılır

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Allahi bilse yapar mi kardesim

0|1
    0|0
    • haklısın Kardeşim ama bir kız Ayeti degiştirip yanlış olgu yaratmaya çalışıyor ben yardım etmek isterim ama normal olarak görmek gerçekten çoook saçma ve kafirlige kadar gider. homoyum müslümanım diyorlar deli oldum bugün :(

• Her zaman boyle olmustur allahi zikir edenler geri kafali olmustur ama icki icen. ginunu gun eden zina yapan dunyanin tadini ckardigini saniyo iste insanou basibas birakildigii saniyo amel defterini alinca eline diyecek sozu olmayacak keske dunyaya yeniden donsekte guzel isler yapsak diye yalvaracaklar ama o sans verilmeyecek Şu an o sansi kullaniyosun zaten

• ben küfür eden biriyim öfkeden tövbede ederim ancak inkar etmedim günahlarada yaklaşmamaya çalışıyorum uyarınca yobaz oluyorum ayet atınca götümden uydurmuş oluyorum vb ülke batıyor çok kötü durumdayız.

Yükleniyor...