Dürüstçe bir cevap istiyorum?

Duyduğum kadarıyla bütün kızlar biz karakterli erkek istiyoruz diyolar. Peki siz parasız bir adamı ya da tipsiz bir adamı severmisiniz. Karakterli olduğu halde?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tipe aldırış etmeden adamın şahsiyetiyle ilgilenen kızlar hayattan nasibini almışlardır onlar bilirler konuyu çünkü asıl mesaj çok güzel veya çok yakışıklı biriyle olmak değildir seçtiğin kişi imzandır her ortamda seni temsil eder çok yakışıklı olabilir fakat yanında seni temsil edemedikten sonra adriana lima olsa bradd pit olsa ne yazar ;) 25 yaş altı kızları bu konuda ciddiye bile almamanı tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• para bende var napiyim parayı. severim tabiki

0|2
    0|0
  • Karakteri sağlam bir erkek adamdır. Adam olan biri boş dolanmaz işi gücü vardır. Ha tipe gelirsek, tipin ne önemi var? En basit yoldan tip değişebilir

0|1
    0|0
  • Severiz

0|1
    0|0
  • Parasız seviliyorda tipsiz sevilmez 😑

0|2
    0|0
  • Tabiiki severim o adamın yanımda duruşu olması yeter. Yeterki belirli bir karakteri olsun ve kafa yapımız uyuşsun parayı da beraber kazanırız ondan sonra.

0|1
    0|0
  • Sevmem, severim diyenede inanma

0|2
    0|0
  • Karakterli olsun tipi olmadıktan sonra neye yarıyor? Yanına yakışmalı

0|1
    0|0
  • Parasızlık ayrı şey tembellik ayrı şey karıştırmayın.

0|1
    0|0
  • severim ben sevdim de zaten

0|1
    0|0
  • Böyleysen gel seveyim

0|2
    0|0
  • Olabilir para sıkınti degil

0|1
    0|0
  • Evet tabii ki

0|0
    0|0
  • Valla benim sevgilim şuanki zengin değil ve tipi de aşırı bir yakısıklılığı yok ama kalbini karakterini seviyorum onun. Bunu diyip de yapmayan kızlar utansın

0|0
    0|0
  • Şu sorulardan gına geldi ne kadar ozguvensizsiniz

0|0
    0|0
    • Zamki bujun özgüvenle alakası gördüklerimi söylüyorum ben

• Hayır sevgilisi olmayan erkeklerin genelde takıldığı şeyler para sanki herkes Ali Ağaoğlu para para diye diye dininiz imaniniz para oldu senin için demiyorum genel olarak param olsa şöyle olurdu böyle olurdu bilmem ne vıdı vıdı paran için yanında olduğunu bildiğin sevgiliyi isteyen erkekten hayır gelmez

• Severim seviyorum

0|0
    0|0
  • Kime girw curkin arkadaslarimin cok cirkin dediklerinden hoslanmis kisiyim bana guzel gozuksun yeter bayim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Istesende sevdiremezsin abi hepsi laftan ibaret sadece. Sütten dili yananin yoğurdu kaşıkla yemesi misali yani

0|1
    0|0
  • Usta geç bunları araban varsa mekanda içkileri çekecek kadar paran varsa bide boş evin varsa gelmeyen kız göster bana

0|1
    0|0
  • Ne kadar parasız?

0|1
    0|0
  • "sevgi" yi para ve tip e indirgiyorsan zaten yer ile gök yer değiştirse sevemezsin

0|1
    0|0
  • Hepsi yalan dostum. Edebiyat yapmasını iyi bilir kız kısmı. Hepsi aynı...

0|1
    0|0
  • Hayır burda severim diyenlerin %99'u sevmez, kendinizi kandırmayın.

0|1
    0|0
  • Cok zor :)

0|1
    0|0
  • Çok severler bas üstüne tutarlar hacı..

0|1
    0|0
  • fakir ve tipsiz adamı nah severler...

0|1
    0|0
Yükleniyor...