Burdaki seviyesiz, kendisini begenmis, cahil insanlarla alakali dusunceleriniz nelerdir?

Sasiriyormusunuz turk toplumu niye boyle diye, erkek kadin farketmiyor iki tarafdada ulkeye topluma zarar veren kisiliksiz insanlar var.

Sizce toplum olarak nasil toparlanabiliriz?

Güncellemeler:
guncel
son guncel

0|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• toparlanamayız
    bilgi toplumu yerine özenti toplum olduk bile

0|0
    0|0
    • :/ :/ disardan bakinca uzucu

• zaten kurucusu TED de her sene konuşma yapıyor ve referans aldıkları öok nokta var
      desteklemiyorum, hormonal bozukluk tedavi edilmesi gereken insanların böylesine rahatlığa alıştırıp özendirilmesine karşıyım
      hee gördüğümde öküz gibi bakmam yadırgamam sadece desteklemiyorum

• Belli TED talklarini cok severimn :) memnun oldum dusuncelerin olmasi gerektigi gibi ayni dusuncelerdeyiz. Umarim boyle dusunen insan sayisi cogularida toplum olarak daha bilincli oluruz

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçsiz bir nesil yetişiyor artık maalesef. Toparlanacağımızı düşünmüyorum çünkü artık jenerasyon bozuldu. Artık çocuklarımıza iyiliği, doğruluğu, saygıyı değil fırsatçılığı, kurnazlığı öğretir olduk. İnşallah güzel günler görürüz, tek temennimiz bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes kendi düşüncelerini paylaşıyor.

Saygı duyarım, tahammül edemediğim düşünceleri içeren sorulara cevap vermiyorum.

0|0
    0|0
    • Kizlara mesaj atip rahatsiz etmek veya sorulara seviyesiz ve firkin gorus atmayi bir dusunce olarak saymiyorum ben.

Peki ilerde bir Anne oldugunda bu tip insanlarin duzgun yetistiremedigi cocuklari senin cocuguna arkadas ortaminda zarar verse buna ne gibi bir yanit vereceksin.

• Düşünceden kastım bu değildi, zaten dediğiniz şeyin engellenmesi de imkansız gibi. İnsanın kendine kalmış bir şey, herkes kendisine yakışanı yapar.

• Bence imkansiz diye birsey yoktur, tabi sizin gorusunuz bu yonde olabilir. Evet insan kendine yakisani yapar ama toplumca bunun onune gecip insana neyin yakistigini neyin yakismadigini duzgunce anlatabiliriz. Yoksa bu gidisle toplum olarak cok daha gerileyecegiz.

• Eğitim şart ;p

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar kardesim,,
    Aslinda cok. sey soylenmesi gerekiyordaaa """

0|0
    0|0
    • Haklisiniz ama bunlarin yetistiremedikleri cocuklari diger cocuklara arkadas ortaminda zarar verebilecegini dusununce sinir oluyorum

• Cok haklisin cok cok hemde

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...