Siz hep aynı şarkıyı dinlemek nedir bilir misiniz?

Siz hep aynı şarkıyı dinlemek nedir bilir misiniz?

Artık çok mutluyum, bütün sorunlarım bitti. Aklımdan tamami ile çıkardım artık onu dersin ama sonra bir şarkı çıkar ve bütün keyfin kaçar, o şarkıya takılı kalırsın.

#SerseriSorular

1|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu aralar Frozen Epica Ost Remember i tekrardan dinliyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay aynı şarkıyı dinlediğimi bilirim ben hala da zaman zaman takılı kalırım 😢

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sarkıları dinlemek için dinlemeli insan. Ağır anlamlar yüklememeli. Amaaaa söz konusu Sezen Aksu ise bir sigara eşliğindeee buyrunnn
    https://www.youtube.com/watch?v=5RG6pvn7zvA

0|2
    0|0
  • bilirim çünkü bende dinlerim eheh. yıldız tilbe-delikanlım fenadır

0|1
    0|0
  • Evet. Bir süre sonra sıkar, sonrasında yine mest eder.

0|1
    0|0
  • Ya bu kız bu sitede mi bulayım konuşayım ne bileyim işte barıştırayım kaç gündür yüreğimi dağladın bu kadar seviyorsan ayrı kalmayın be 😳

0|1
    0|0
  • bilirim herkes bilir adetlerimizden biridir bişeyin b*ku çıkana kadar vazgeçmeyiz

0|1
    0|0
  • Hep ayni sarkilari dinlerim hepsini ezbere bilirim

0|1
    0|0
  • Aslında böyle değilsiniz.

0|1
    0|0
  • Her seyi gectim eger sevdgm bir sarki ise suyunu cikarana kadar defalarca dinliyorum ta ki baska birnyerde dinlemeye tahammul edemyecek kadar 😂

0|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • o zaman şarkı dinleme napalım

0|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • Bilirim. Sezen aksunun bu şarkısı ve el gibi şarkısı çok güzel

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • Nasil nçıkardın desen ya banada 😊

0|1
    0|0
  • Seni unutmaya omrum yeter mi.. don desem tersine dunya doner mi... gururum askima oyle dusmanki.. geri don beni sev don diyememkiiii

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her dinlediğim sarki onu hatirlatir çünkü muzik zevklerimiz birebir uyuşurdu ve birbirimize armağan ederdik şarkıları ve sözlerini.
    Ama aklima gelince keyfim kacmaz ve o sarkiya takili kalmam. Sadece guzel anılarımiz depreşir zihnimde ve o an yuzume bir gulumseme yayilir ama acı bir gülümseme. Iste böyle. :)

0|1
    0|0
  • Dedem hep derdi de dinlemezdim "gibilen dötün davası olmaz" benimde aşkla ilgili sorunlarım bitti ve artık hiçbir şey umurumda değil, her şeyi geride bıraktım aynı hataları bir kere daha yapmayacağımdan eminim. Orta okuldan beri kendimi hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim.

https://www.youtube.com/watch?v=Nli4v2L0hrk

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • Bilirim aylarca dinlemis olduğum şarkılar var her gün sürekli dinlediğim şarkılar

0|1
    0|0
  • çok iyi bilirim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...