Schengen Bölgesi ne demek ve hangi bölgeler Schengen bölgesidir?

Arkadaşlar Schengen Bölgesi ne demek ve Schengen Bölgesi hangi ülkeleri kapsar?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Avrupa birliğine bağlı ülkeler.

0|0
    0|0
    • @zitkutup Bide Schengen Anlaşması var Vikipedi'den baktım Avrupa Topluluğu üyesi beş ülke arasında, sınır kapılarındaki polis ve gümrük kontrollerini bütünüyle ortadan kaldırmayı amaçlayan antlaşmadır diye belirtiyor Schengen Bölgesi buna dahil mi?

• Yani opsiyon var. Kesin ülkeye alacaklar diye bişey yok. Biliyorsun ki ıspanya ya vize almak la ingiltere ye vize almak için koşullar farklı. Banka teminatı 'ndan tutta , davetliyeye kadar istekler var. Yani isterse almaz. Ama yunanistana vize aldın. Yunanistana gidip oradan italya ya geçsen alıyorlar. Sana soruyor nerden geliyorsun yunan dan vize nde yunan alıyorlar hava alanında da. Kara yolunda gümrük çok zayıf eğer bir ihbar vs. Yoksa asla seni durdurup pasaport sormuyorlar kuralları pek bilmiyorum bildiğim kadarıyla açıkladım. Bol sans

• @zitkutup Türkiye Schengen'e dahil değil dimi arkadaşım benim bildiğim dahil olacağı söylenmişti müzakereler vardı

• gidecegin ülkeye icinden gecmek zorunda oldugun ülkeler

0|0
    0|0
    • @sertskr yani Avrupa Ülkelerini mi kastediyorsun?

• @sertskr yani Schengen bölgelerinde sınır kapısı yok benim bildiğim kadarıyla polis kontrol noktası da yok o zaman

• anlasmaya baglı, önceden sengen vizesi almak zorundaydık o ülkelerden gecmek icin

Yükleniyor...