Ölmek istiyorum :/ ?

Babamla sorun yaşıyorum, sürekli şahsıma küfür ediyor kızıyor. Babamdır diyip susmak zorunda kalıyorum. Kardeşim sürekli ispiyonluyor. Sanki insan hiç hata yapamaz. Sanki her insan 4 4 lük. Kardeşim şunu dedi, kardeşiM bunu dedi diyip duruyor aramizda dayinisma yok. Ne desem anneme söylüyor. SorSam ben seni ispiyonlamıyorum diyor. Annemle ice tea aliyoruz, babam ben icmiycem o güzel değil peh falan diyor. Annemde iki dakika sonra bunda ne buluyorsun diye ice tea yi gösteriyor. Yahu zaten birlikte aldık sirf babam içmiyor diye yapıyor. Anlamıyorum. bugün ailemle yine kavga ettim. Söz vermişlerdi tutmadilar. Ne yapıcam? Yardım edin ölmek istiyorum :/ ? Belki sonra geçer ama çok kötüyüm?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok geçmiş olsun. Bizim kendimizi birer hayvan olarak görmek gibi bir niyetim yok fakat gerçek şu ki insan çocuklukta kötü bir çocukluk geçirdiyse sevecenlikten yoksun, ondan sonra her daim aynı kalır iken, iyi geçirmişler ise daha hür olurlar, ne edecekleri ne eyleyecekleri pek belli olmaz. Bunu dememdeki acı gerçek ise şu ki, küçük kardeşinizle barışma ümitlerini çöpe atın... Ben denedim de olmadı zira. Sizinki kadar kötü olan ebeveynlerim yok ama onları da değiştirmeyi denemiştim ama yine, olmadı işte. Anneniz ise gerçekten çok vefasız davranmış benimki gibi; babam bir şey söylerdi, annem de sırf o dediği için, onun dediği şeyin -babamın işe götürmesi- güzel ve basit bir şey olduğunu empoze etmeye çabalardı. İnşaatta ise 50 santigratın -havuz gibi yerlerde olduğumuz için 60 santigrat da olabilir- altına tehditkâr eylemler ve dayaklar, güneş, tuzlu su buharından oluşan bunalım, dayak ve kas gücü zorlanmasından oluşan intiahr düşünceleri vardı. Yapmanız gereken şey, onların yüzlerine vurmamaya çabalayıp onlara olan sevginizi öldürmek. Biliyorum, çok emrivaki konuştum ancak konuyu doğru anladıysam, hakikaten en iyi ilaç bu. "İnsanlara olan sevgiyi" öldürün, demiyorum, onlara olan sevginizi (merhametinizi değil), öldürün ki içinizde, ileri düzey ümitsizlik yaşamaktan kurtulun küçük kardeşiniz dâhil olmak üzere. Ben böyle düşünüyorum ve işe yarıyor gibiydi o zamanlar... Aktif bir şekilde olmayarak yardımcı olmaya çalıştığım için, üzgünüm... Belki güzel umut veren müzikler de anlık işe yarar, anlamını bilmenize gerek yok: https://www.youtube.com/watch?v=rEgRzLXqWUI

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• kiz sacmalama ya ne ölmesi yani aile ici sorun yasamayan kac kisi vardir ? hayatin özü bu ya hersey allahin bizi tabi tuttugu sinavlardan ibaret. dayanamiyorum deme sakın yani allah kulunun tasiyamacagi yuk yukletmez (kuranda ayettir bu) demek ki senin bu zorluklara gucun var ve hakkindan gelebilirsin ama yeter ki gucunu kullanmayi bil ve asla pes etme... (((gucunun yetmedigini dusundugun an, bil ki aslinda yetmeyen gucun degil, gucune olan inancindir)))

1|0
    0|0
  • Bende ailemle sözlerini tutmadığı için çok kavga ederim. Bu tarz bir durum varsayılır fakat kardeşim öyle değil çok şükür.

0|0
    0|0
  • haydaaaa. aile içi tartışmalar bu kadar büyütülmemeli ya.

0|0
    0|0
  • neden ölmek?

0|0
    0|0
  • Ölmek iyi fikir

0|0
    0|0
  • Vay kardesim ya derdin dunyayi asmis
    Dakika bekleme git öl

0|0
    0|0
  • 8 yaşındaysanız hayat gerçekten çok zor

0|1
    0|0
    • Kendinden biliyorsun sanırım.

• ölmeyi çıkar aklından bir defa inş düzelır hayatın uzuldum yaşadıklarına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evden ayrıldığın zaman her şey geçicek. Ama o zamana kadar bu tür olaylar yaşayacaksındır. Ölmek hiçbir zaman çözüm değildir. İmkanın varsa bu tür problemlerini profesyonel bir yardım alarak çözmeye çalış hiçbir şeye geç kalınmadan

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarının üzerinde dur onlar olmaadan yaşamına devam et huzurlu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...