Kürtleri seviyormusunuz?

Kürtleri seviyormusunuz? Sevmiyorsaniz neden?

• hayır sevmiyorum
    31% (12)53% (10)38% (22)Oy Ver
  • evet seviyorum
    31% (12)21% (4)28% (16)Oy Ver
  • ilgilenmiyorum
    38% (15)26% (5)34% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kkkkkk
Sssss

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Sevmem. En iyisi ölü olanı

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• %90ı hdpli terörist yanlısı oldugu için ''acaba bu kürt iyi mi yoksa terörist mi?'' diye düşünmekten bıktığım için genel olarak kürtlerle mesafeliyim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kürtlerle terörü bir tutmak cahillik olur. insanlara doğarken sorulmuyor. bu nedenle insanların elinde olmayan sebepler için onlara ırkçı olmam. yalnızca vatanıma ihanet edenleri sevmem onun dışında herkesin, kürtlerin başımın üzerinde yeri vardır

0|0
    0|0
  • sevmiyorum uzak olsunlar bana sebebini açıklamaya gerek yok sanırım

0|1
    0|0
  • Kürt arkadaşlarım var, sevgilim de kürt. Irkçı değilim

0|1
    0|0
  • Bana ne dedim. D:

0|0
    0|0
  • Azeriler kurtleri cok sever. Sizler teror nedeniyle sevmiyorsaniz, teror onlarin sucu degil. Kurtler iyidir 😊

0|0
    0|0
  • kürdüm zaten.

0|0
    0|0
  • Nötr

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum nedeni de belli

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Niye ayrim yapiyisun ki kardesim o da bu vatanin evladi degilmi tamam bazi kani bozuklar yuzunden kurtlere karsi bisi olusmustur ama bizdede kani bozuklar var Allah onlardan bizleri korusun
    Amin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden sevmiyeyim ki?
    Terörle bağdaştıran bazı gerizekalılar var afedersiniz.
    O zaman Müslümanları da sevmeyin. Dünyanın tamamındaki terör faliyetleri, Müslüman menşei gruplarca yapılmıyor mu?
    "Kürtleri sevmiyorum, onların hepsi terörist." diyen insanlar iki yüzlüdür. Başka bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Bu ülkeye ihanet eden ve vatanhaini olma potansiyeli olan kürtlerin kellesini almak isterim. Ama bu ülkeyi geliştirmek, vatanın birliği istiyen kürtleri severim, sayarım. Ve heryerde kürtlerin hepsinin aynı olmadığını söylerim. Bu kadar net olacaksa. Pek ilgilenmiyorum. Çünkü Kürt-Türk olayları bir işe yaramaz. Türkiye'de yaşıyorsa Türktür. Eğer Kürt olduğunu düşünüyorsa başka ülkelere gidebilir. Onlar ayrım yapıyor. %5 kürt %2 ermeni gibi :)

0|0
    0|0
  • verilen cevaplara bakıyorum da yazık diyorum. ben bir türkmenim ama kürtlerle alıp veremediğiniz terör ise terörü onlar çıkarmıyo. siz o terörü kuran devlet yetkililerine sorun. ülkedeki bu terör zamanın bizzat bu ülke tarafından kuruldu. saçma sapan adamları suçlamayı kesin

0|0
    0|0
  • nesini sevimki IRK olarak nesini sevim sen bize anlat dostum? hadi aradan iyi elma cikar kardes olursun falanda filan orasini anlarim ben genel olarak hic bir irki sevmiyom kurtleri bir irk olarakda hic svmem

0|0
    0|0
  • Yookk

0|0
    0|0
  • Yok hükmünde onlar benim için. sevip sevmemek Allah'a saygısızlıktır. değerli bir ırk olana kadar yok hükmündedir benimi çin. İlgilenmeyin şunlarla

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • nefret

0|0
    0|0
  • Tabiki H A Y I R

0|0
    0|0
Yükleniyor...