Mezheplerin gereksiz olduğunu düşünen var mı?

annem babam şafii ben de şafiiyim annem babam Hanefii o zaman bende Hanefiyim deyip bir mezhebin fıkhiyla amel eden arkadaşlarla konuşuyorum Bazen kafam karışıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle gereksiz ayrım yapmak

0|1
    0|0
    • ve ayrıca bu sadece inanış görüş yani kandan geçmiyor türkiyede o kadar saçma düşünüyorlarki annen baban alevi sende öylesin annen baban sünni sende öylesin gibi herkesin beyni var düşünüp sorgulaması lazım yetişkin bir insanın ona göre dinini görüşünü seçebilir

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu konuda çok haklısın ailemizin tercihlerini yaşayarak yönlendiriyoruz kendimizi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annem babam hristiyan ben de hristiyanım annem babam musluman ben de muslumanim annem babam budist ben de budistim... aynı tas aynı hamam

0|1
    0|0
  • dünyadaki en saçma şey mezheplerdir. kimin işine nasıl geliyorsa dini öyle yorumlar.

0|1
    0|0
  • Hepimiz Müslümaniz

0|0
    0|0
  • Hayır gereksiz değil annen hanefi diye hanefi olmuyorsun hangi mezhebin görüşlerini uygularsan ondansın..

0|0
    0|0
    • Kısmen doğrusun ama at the moment ile konuştuklarımızı oku

• annem babam hanefi diye hanefi değilim, dinini araştır hangi mezhep sana en mantıklı en doğru geliyorsa onu seç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hepside saçma

0|1
    0|0
  • mezhepsiz OLMAZ 4 hak mezhepten birine uyman gerekir yoksa herşeyin yarım yamalak olur

0|0
    0|0
    • Peki nasıl seçicez o mezhebi? bir de hepsi birbiriyle çelişiyor Yani bir mezhebe göre Müslümanların dörtte üçü yarım yamalak mı amel ediyor yani?

• yanlış yoldasın kardeş hadi eyvallah

• 😈 mi ha ha :-)

ümid ederim bir gün Türk milleti batılılar kadar bilime kültüre meraklı açık fikirli sorgulayıcı insanları olur. mezhepler falan umurumda değil tek zoruma giden Türk isminin Şu an olduğu gibi yerlerde sürünmesi

Sana da eyvallah :-)

Yükleniyor...