Bıktım artık yardım edin?

Ailemden nefret ediyorum. Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyordum sınavlar bitti. Rahatladım diye düşünüyordum geldi yarın başlıyorsun evin bütün işlerini yapmaya dedi. Bakıyorum bütün yaşıtlarım dışarıda geziyor tozuyor ger yere gidiyorlar eğleniyorlar. Ben bu dört duvar içinde çürüdüm yemin ederim beni evden adım artırmıyorlar. Ruh sağlığım bozuldu. Sürekli tehdit ediyorşar işleri yamazsam telefonunu alırım bunu alırım şuna el koyarım diye. Artıkdayanamıyoeum. 10 yıllık kıyafetlerimi giyiyorum. 1 kere demiyorlar gel kızım bu sene çok yoruldun çok çalıştın sana şunu yapalım şunu alalım beni tebrik etmiyorlar beni takdir etmiyorlar. Kendime 1 çöp bile alamıyorum. Zaten giçbir zaman harçlık vermediler. Dişim ağıyor bildiğin salıncak gibi sallanıyor çürük beni bir dişçiye götürmüyorlar. Kendimi değersiz hissediyorum kısıtlandom çürüyorum burada bende istiyorum alışverişe gitmek arkadaşlarımla gezmek sevilmek takdir edilmek istiyorum ne yapmalıyım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle ailenin am-k ayrı o evden bende senin gibiyim hayatını sktirme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eve kilitliyorlar mı seni peki? Doktora gidebilmek en büyük hakkın iken evde durmani sağlayan şey nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayatta sıkıntılar bitmez biri biter biri başlar vs kendine eziyet olmasını istemiyor isen onların dedikleri yap ve böylelikle sanki onların dediği oluyormuş gibi bir izlenim ver sonrasında snn istediklerin olacaktır sadece sabret

0|0
    0|0
  • Sınavını kazan evden git bence 😔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Maddi olarak rhatladigin zaman seni rahat bırakırlar. Biraz alttan al. Kendini doğru ifade ettiğine emin misin?

0|0
    0|0
  • Zaten seneye üniversiteli olacaksın inşallah başka bir şehire git çalışırsın da bütün bu sıkıntıların son bulur

0|0
    0|0
  • Aileni ALLAH akıl versin senin yapman gereken tek şey dua 🙏🏻

0|0
    0|0
Yükleniyor...