Bebegimi aldirsam mi? Gorenler lutfen yorum yapsin?

Arkadaslar, 27 yasindayim kocamla 2 yildir evliyiz. Hep korunarak iliski yasadik, ama ne olduysa hamile kalmisim. Birbirimizi cok seviyoruz cok asigiz ama ben cok korkuyorum bebegi dogurmaktan. Hazir degilmisim gibi. Ne yapmaliyim lutfen yardim edin

Güncellemeler:
5 haftalik yani 1 aylik yaklasik

0|1
28|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakın doğsun. İlk bebeğinizi büyütün artık. insan hayatta ne için kendini hazır hissedebiliyor ki. Bu hayatta birşey için hazır hissetmezken, çoğu şey için de geç kalıyoruz. Bereketiyle, neşesiyle gelsin. Sağlık problemi olmadığı sürece şahsi kanaatim bırak doğsun.

Tabi bu sizin hayatınız, sizin kararınız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım ne olursa olsun Rabbim sana o bebegi verdi. Ve su an sen onu aldirsan, o izin versen yasayacakti su an onu oldurmenle kendi 10 yaşındaki cocugunu 20 yasindaki cocugunu 5 yasindaki çocuğunu oldurmenin hiçbir farkı yok bunların Allah katinda da yok. Hem kötü mü olur evinizde sevimli mi sevimli minicik eller minicik ayaklar sen yemek yaparken arkandan bacaklarina sarılıp paytak paytak yuruyen bir minnos... ya da esine baba sana anne diyen bir yumurcak... hic kötü olmaz. Hem bugün hamile kaldin diye yarın dogurcak degilsin ki 9 ay da alisirsin ona emin ol Rabbim kolayligini verir sana sakın aldırma dogmasina izin ver bebeginin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim Tercihimize Göre Bebeğini Aldırıp Aldırmayacağına Karar Verecek Kadar #Aciz misin?

3|0
    0|0
  • Millet bebeğimiz olsun diye doktor doktor gezer yıllarca uğraşır bunlarda hazır olmuş bir cana kıyma derdinde.

Kürtaj olduğun taktirde yeniden hamile kalma durumun zorlaşıyor bilmem biliyor musun?

0|1
    0|0
  • bence böyle birşey yapma
    insanlar istiyorlar ama olmuyor
    eh sende var artık
    ona sahip çık

0|0
    0|0
  • Troll musun

0|0
    0|0
  • aldır dememizi beklemiyorsun herhalde

0|0
    0|0
  • Saçmalama.

0|0
    0|0
  • 27 yasinda ne korkusu bu... korunsaydin olmazdi... Samimi degilsin sen... totom yemiyor diyemiyorsun... eveleyip geveliyorsun...

0|0
    0|0
    • Prezervatif kullandik, yirtik miydi ne olduysa artik bilemiyorum

• Ertesi gun hapi atsaydin ! Bu devirde prezervatif yeterli degil korunmaya... azicik okusaydin sagdan soldan anlardin... bir hap var mesela kadin attigi zamann ne olursa olsun cocugu olmuyor... adini unuttum
      ... bunlari konusmamiz bos gerci
      .. olan olmus... artik ona annelik babalik yapmaniz sizin vazifeniz... o size allahin emaneti...

• Aldırsanda aldırmasanda çocuğa yazık anne olcak kadına bak,, aldırma cinayet işleme

0|0
    0|0
  • Bir canı alıp bunun vebaline girme.

0|0
    0|0
  • Günah, günah. Evlisin, bekarda olsan aldırmamalısın!

0|0
    0|0
  • Hazır değilim nedemek ulan? Eşya mı bu? Yapmasaydınız sizin kahırlarınızı çocuklar mı çekicek yeter bu zhiniyet.

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorsun ki, evet doğum acısı hiç bir şey ile kıyaslanamaz lakin Allah sana bir çocuk nasip etmiş, dogurmayip ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • yazık el, ndek, n, n değerini bilmeyen insanlar ben 2 bebeğimi doğarken kaybettim sizlere katil gözüyle bakıyorum

0|0
    0|0
  • Aldırma bence çok seveceksin

0|0
    0|0
  • Apdalmsn sen cocugu olamayanlar var bidevonlari dusun kizim ne gzl hamilesin haline sukret bea anne olmak kdr gzl duygulu bişey var mı hadi bebegi aldrdin yazik degilmi bebegn gunahi ne? Sakinn aldirayim deme yazik günah

0|0
    0|0
  • Cinayete hayir

0|0
    0|0
  • Allahın gücüne gider bidaha vermez valla yapma sakın gelen bereketiyle gelir

0|0
    0|0
  • Kaltak

0|0
    0|0
  • kürtaj cinayettir saçmalığına kulak asma istiyorsan aldır.

0|0
    0|0
  • doğur cocugun günahı ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Olmuş artık yapacak bir şey yok. Kimse anasının karnından 40 yıllık çocuk bakma becerisiyle doğmuyor. Zamanla öğrenirsin alışırsın. Şu an hissetmesen bile bir süre sonra o içgüdüsel bağ oluşmaya başlar. O zaman seversin.

0|0
    0|0
  • Yaşın 27 olmuş e babası da belli hadi günahını falan düşünmüyosun anladık ama öyle mucizevi bişey aldırılır mı ya ne kadar olduğunu bilmiyorum ama aldırmak dediğine göre pirinç kadar bişeydir daha düşünsene pirinç kadar bişey ve kalbi var onun senin kalbinden daha hızlı atan bir kalp bu minik kalbi durduracak mısın?

0|0
    0|0
  • Bence acele etme yani bunu otur eşinle konuş bakalım belki içini ısıtacak şekilde destek görünce olumlu düşünürsün. İlerde pişman olma :(

0|0
    0|0
  • olmaz öyle sen annesin düşünsene minicik elleri minicik kalbi olucak senden bir parça ondan bir parça sakın aldırma bebişin o senin kıyamassın ki ona sana anne diycek düşünsene minicik bebeğin o senin kıyma ona

0|0
    0|0
  • Kızım sen manyakk mısın evlisin yaşın zaten 27 olmuş 35 inde mi doğum yapacaksın cinayet resmen kendi çocuğunun katili olucaksın saçma saçma iş yapmayın

0|0
    0|0
  • 2 yıl olmuş evlenelı. yaşın 27. daha neyı beklıyorsun ki.
    ayrıca hazır değilim dıye bır cana kıyılmaz. kendı evladının katılı mı olacaksın.

0|0
    0|0
  • Nasil katil olcaksin ki :(

0|0
    0|0
  • Eger aldirirsan sana obur dunyada hesab sorar ole dusunme onu kucagina aldiginda emzirdignde kokusunu icine cektiginde emin olki istiyeceksin allah anali babalo buyutsun demek duser bize ama aldirma yazik ona obur dunyada onun halkini nasil verecem Allaha cani vern allah alan allah

0|0
    0|0
  • Büyük günah onun da yasmaya hakki var ayrıca anne olmak için hazır olma durumu gibi bisey yok. Hem madem eşini çok seviyosun neden onun çocuğunu aldırmayı düşünüyorsun bebek aşkı öldürmez. Birde ilk çocuğu aldırmak çok doğru değildir.

0|0
    0|0
  • Yasin gelmiş zatii bir daha zor olur Allah'in verdiği cana kıyma

0|0
    0|0
  • aldır gitsin bebek evliliği bozar ben evlenince bir gün asla bebek mebek yapmam eşim bebek istiyorsa gitsin başkasından bebek yapsın :(

0|0
    0|0
    • Baskasiyla sevissin yani... ulann dusunceye bak... bu kafa yapisini degistir.. seni cok kullanirlar... kendini olmadik yerlerde bulursun

• @Y_AbSiNth offf sinirden dedimm bu aralar moralim bozuk aman servgilimde olmasın

• Hayır aldırma

0|0
    0|0
  • yaa o çocuk ölmek zorunda değil aldırma be abla evlisin zaten korkma hadi be ablam o küçücük birşey sana muhtaç o yapma lütfen katil olma

0|0
    0|0
  • kanka korunduğunuz halde çocuk olmuşsa bir hayır vardır aldırma derim

0|0
    0|0
  • Bebeğini öldürme.

0|1
    0|0
  • Aldirirsan daha cok pişman olursun

0|0
    0|0
  • aldırın tabi senden anne mi olur

0|0
    0|0
  • valla yazık ne diyim.. aldırmasan bile o çocuğa her halükarda acıdım şimdi

0|0
    0|0
    • Kanka işte bunları kısırlaştıracan anne olmayı gram hak etmiyolar böyle kadınlar

• Aldırma.

0|0
    0|0
  • aldir

0|0
    0|0
  • Saçma sapan düşüncelerden vazgeç ve kendini hazırla artık

0|0
    0|0
  • aldır tabi canım kıy canına katil ol

0|0
    0|0
  • Doğur bence kıyma sabiiye bereket huzur getirir

0|0
    0|0
  • valla hazır değilsen de o doğunca beraberinde hazırlıyor seni bence aldırma.

0|0
    0|0
  • iki senelik evliysen bence aldırma demekki olacağı varmış kader yani hem ilk bebeğini kürtaj yaptırırsan ilerde hamile kalma riski düşük oluyor diyorlar bir araştır

0|0
    0|0
  • Yapmadan once dusuncektin Allah gondermis nasil istemezsin

0|0
    0|0
  • Hey sakın sakın o senin evladın insan kendi çocuğunu öldürür mü hiç tamam henüz küçücük ama o var ve senin lütfen lütfen yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...