Her kız babası gibi her erkek de Annesi gibi bir eş ararmış karakter huy olarak onlara benzeyen kişileri ararız ve?

Her kız babası gibi her erkek de Annesi gibi bir eş ararmış karakter huy olarak onlara benzeyen kişileri ararız ve bulduğumuzda da hayalimizde ki kişiyi bulmuş oluruz daha önce görmüşlük etkisi de onun için cereyan eder ben bunu önceden çok düşündüm ve bunun bir araştırma sonucu da doğru olduğunu öğrendim sizce ne kadar doğru?

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu üzerinde araştırmalar yapılmış ve ispat olarak öne çıkan örnekleri vardır tabi. Ama hep böyle olacak, her kız ve her erkekte olduğu gibi diye bir genelleme yapmamak gerekir. Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın.

0|0
    0|0
    • istisnalar kaide bozmaz

• Kaidenin doğruluk payı da önemlidir bence. Bu hayatta herkes anne babasını sevmiyor veya anne babası ile büyümüyor. Bu insanlar istisna olarak kabul edilecek azınlıkta değiller. Ve herkesin hayatındaki kişide böyle değildir bence. Sadece bu olaya rastlanan kişiler gözlemlenmiştir ve belli bir doğruluk payına sahiptir. Kesin böyledir diye bakmamak lazım gelir.

• sevenler için geçerli bir şey.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...