Hiç yalnızkenki hayatınızı özlediğiniz oluyor mu?

Hiç yalnızken ki hayatınızı özlediğiniz oluyor mu?

Şahsen ben içten içe özlüyorum. Yanlış anlaşılma olmasın oldukça sadık bir insanım ama sadıklığım sanırım istediğini illa ki elde edecek olan ruhuma ters düşüyor.
Çevremde çok erkek arkadaşım var, kızlar da var tabii ama sıkıntı onlarla alakalı değil :D Sevgilim için ister istemez arkadaş grubumdan uzaklaştığımı hissediyorum sanki zincir vurulmuş gibi eskiden yaptığım şeyleri artık yapamıyorum. Mesela herhangi biri konuşmak, tavla oynamak, danışmak için çağırsa yanına gidemiyorum çünkü sevgilisi olan bir kızın bir erkekle başbaşa oturması doğru değil, şüphe uyandırıyor vesaire. Ya da eskiden olduğu gibi herkesi toplayıp erkek bir arkadaşımın evine gidip kahvaltı yapamıyorum çünkü sevgilisi olan bir kızın başka bir erkeğin evine gitmesi doğru değil, şüphe uyandırıyor. Bunlar çok basit küçük örnekler demeye çalıştığım hayatımı yaşayamamış yeterince eğlenmemişim gibi hissediyorum sanki erkenden evlenmiş gibi. Ama sevgilimi de seviyorum... Bazen bu özlem yüzünden keşke o da çevremden olsaydı diyorum, bunlardan kopmak zorunda kalmadan birde sevdiğim insanla ikiye katlasaydım eğlenceyi.

0|1
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ortamın çok güzel olmalı. Bahsettiğin arkadaşlık dostluk kim bilir ne kadar güzeldir:))

1|0
    0|0
    • Benim için dünyanın en güzel ortamı :)

• Ne kadar zaman oldu

• Biz çıkalı 6 buçuk ay falan oluyor o herşeyi bozalı 3-4 ay oluyor

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• hala yalnızım :D

1|0
    0|0
  • Bu sizin yaptığınız fedakarlıktır aslında. Ve yine aslında bundan şikayet etmemelisiniz. Bence siz sevgiye hak ettiği değeri veriyorsunuz. Sevgiyi biliyorsunuz demek ki. arkadaş ortamınızdan koparılmış olmak sizi etkilemiş ama buna alışırsınız. Ve şey...
    bir erkek arkadşın evinde kahvaltı yapmak gerçekten hoş değil, hele ki sevgiliniz varken. bir erkekle tavla oynamak yakışı kalmaz hele ki sevgiliniz varken...

0|0
    0|0
    • Fedakarlığımın farkındayım ama bazen değiyor mu acaba diye düşünüyor insan. Değiyorsa niye bunları düşünüyorum? Bir eksik mi var acaba tarzı

• Bencede, olabilir

• Durumun ciddiyetini anlayabileceği son bir konuşma yapın. tavrınızda ve kararınızda oldukça ciddi ve katı olun ki ne olup bittiğini anlasın.

• hep yalnızım ki. d

0|0
    0|0
  • yalnız olmayı hep sevmişimdir tek bir bayan partnerim olsaydı keşke geceyi karanlığı seven katana kullanan bir kız arkadaşım olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Özlemek için önce hayatında birinin olması lazım kanka

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben hep yalnizdim.

8|3
    0|0
  • İnan bu herkeste oluyo. Çevremde kim varsa ben de dahil aynı şeyleri düşünüyoruz. Ama yapıcak bişey yok sanırım sevdiğimz kişiyi üzmemek adına.

1|0
    0|0
    • Olayın ufak tefek yanları da var. Onun için aşırı sevdiğim bir arkadaşımı hayatımdan silmek zorunda kalmıştım, gerçi o arkadaş da başka seçenek bırakmadı :)

• Evet çoğu zaman oluyor bu bende bazen yanlız kalmak ise yariyor

1|0
    0|0
  • oluyor

1|0
    0|0
  • olmuyor

0|0
    0|0
  • Aynı çevreyi paylaştık ama sayesinde erkek arkadaşlarım beni gördüklerinde yüzünü çeviriyor. Hiçbir sosyalliğim yok.

1|0
    0|0
  • Okadar bogulmusumki okadar ozlemisimki tam 9 aydır kimseyi hayatıma almiyorum..

1|0
    0|0
  • Ayrılcan o zaman

0|0
    0|0
  • Bence herkes yerini bilecek. Yarın bir gün ayrildiginizda arkadaşlarını da kaybetmiş olursan yalnızlık kelimesinin hakkını vereceksin. Erkek arkadaşlarına kahvaltıya gitmen kızıyor olabilir bunu anlarim gitmë ama onlarla olan iletişimini de koparma.

0|0
    0|0
    • Kızmıyor çünkü öyle birşey yapmıyorum :) O piyasada yokken arkadaşlık hepimiz ve hala arkadaşız. Sıkı dostluğumuzun sebebi hepimizin gerçek yalnızlığı yaşamış insanlar olması zaten

• Hic firsatim olmadi 😁

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • ayy yeminle içimi dökmüşsün ya of efkarlandım yine

1|0
    0|0
  • Çok özlüyorum

1|0
    0|0