Bu kadar ortamı nasıl kuruyosunuz?

Çok yalnızım :( hiç arkadaşım yok benim yaşımdakiler ortamlarda geziyo eğleniyo ben evde oturuyorum tüm gün, küçüklüğümden beri annemle çıkıyorum dışarı bıktım artık bazılarıda anneme bu kızında senden hiç ayrılmıyo maşallah felan diyo sinirleniyorum insanların gözünde nasıl bir etki bıraktysam. Yalnız kimsesiz olarak ölücem galiba ben bu arada yaşım 18 gençliğimin en güzel yılları gidiyo yaşayamadan

0|1
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• (Ebu Hureyre’den nakledildiğine göre) Resulullah (asm.):
    “Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde (yerinde) oturanlar ayaktakilerden, ayaktakiler yürüyenlerden, yürüyenler koşanlardan, daha hayırlı olacaklar. Kim o fitne içinde bulunmuş olursa, ondan uzak dursun. O zaman bir iltica yeri, sığınacak mekan bulursa ona sığınsın.”
    O zamanlar bu zamanlar iste. disardaki hayata ozeneyim deme. kendine arkadas bul elbet ama dertlesecegin guvenebillecegin bir kac kisiden ibaret olsun bu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sürekli dışarı çık gez elbet kafa dengi birini bulursun barlara filan git özellikle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bazen senin çabalaman gerekir ortam buna izin vermez o yüzden kısacası senin arkadaş edinmek için cabalaman gerekiyor şu dönem.

0|0
    0|0
  • bende yalnızım fakat arkadaşım olmadığından değil arkadaşlarımla arama mesafe koyduğumdan
    kimi insanlar böyledir insanlar kendisiyle arkadaş olmak için uğraşırlar fakat kendileri araya hep mesafe koyarlar genelde böyle insanlar yalnızlığı seven insanlardır
    kimileri de aslında yalnızlığı sevmediği halde böyle yapar..

0|0
    0|0
  • valla birsürü arkadaşım var yeri geldiğinde hepsinin tek tek derdini dinler çözüm üretiriz beraber espirilerimde iyidir bunları andaçıma yazmışlar hep. sende bu taktiği deneyebilirsin espiri kısmını zorlama fazla yapamıyorsanda zor zamanlarında yanlarında ol dertlerini dinle

0|0
    0|0
  • Kurmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Bir hobi edin kendine mesela bisiklete bin. Bisikletçilerin grupları var internette geziler falan oluyor onlara git. ya da ne bileyim resim yap. Sosyalleşmenin en iyi yolu ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla bir arada olmaktır.

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. : )

0|0
    0|0
    • Neyi güzel

• Sen herkesin bar pavyon cafe tatil orası burası geziyor eğleniyor sanıyorsun ama yanılıyorsun. : )

• öyle olanda var ama onuda geçtim ben arkadaş istiyorum insan istiyorum barı kafeyi geç yani çevremde insan yok annem babamdan başka

• Ortam sana gelmez, sürekli evde oturup annenle gezersen böyle çürüyüp gidecen.

0|0
    0|0
  • Benimde yok

0|0
    0|0
  • Ortamin gelmesini bekliyorsan gelmez senin gitmen gerek

0|0
    0|0
  • okuldan mokudan arkadaşın yok mu?

0|0
    0|0
    • benim okul arkadaşlıklarım okulda kalıyo malesef ki

• biz varız kanka ayıpsın

0|0
    0|0
  • arkadaş olabiliriz :)

0|0
    0|0
  • Kim kuruyor ortamı? :(

0|0
    0|0
  • Benimde hiçbir ortamım yok kader ortağıyiz 😣

0|0
    0|0
  • O dert coğumuzda var

0|0
    0|0
  • ee ne yapalım yani

0|0
    0|0
  • İyi bari yalnız değilim bu konuda depresif olacaktım

0|0
    0|0
  • Cok oratm kuranla rkendilerindne cok taviz verenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aslında yalnız değilsin o kadar yalnızım yalnızım demişsinki beyninde seni hep yalnız hissediyor. Etrafına baksan bir annenin yanından ayrılmamak kötü bir şey değil ama kimsenin seninle arkadaş olmamasına bakmak yerine sen onlarla arkadaş ol.

0|0
    0|0
  • sıcak kanlı davran insanlara konuş

0|1
    0|0
  • Benimde çok büyük bir ortamım vardı ama hepsi sıra sıra sırtımdan vurdu. Boşver yanlızlık en güzeli takma kafana. Annen her zaman en büyük arkadaşın.

0|0
    0|0
  • Okuldan arkadaşın falan yok mu gezesin

0|0
    0|0
  • Herkese iyi davran,
    Beğenmesen de iltifat et,
    Çok haklı bul insanları,
    En güzelsensin de
    En iyisini sen bilirsin de :)))

0|0
    0|0
  • Bir adım atman gerekiyo yaşamaya başla 😃

0|0
    0|0
  • neden yasiyamiosn ki yskmi bu snin en değil hkkn

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdeysen bilmiyorum ama arkadaş olabiliriz

0|0
    0|0
  • sen iyi bir insansın belliki herkesi kaldıramıyorsun yoksa sende yapardın birsürü grup ama üzülme gerçek arkadaş olsun birkaç tane ya da 1 tane olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...