Lütfen okuyun bide moral bozucu şeyler yazmayin! Allah inanci ve İslam bilgisi olanlar yardim edin ve Kulak çınlamasi?

hayatımı benden alan bir hastalık oldu bu gerçekten Allahım bana bir hastalik verdi sanırdim dedim günahlara Kefarettir Allah sevdiği kullarıni sınar dedim böyle düşünüyorum hala ama gerçekten çok zor hayat önünden akıp gidiyor insanlar yaşıyo gülüyor parka gidiyo okula gidiyo dışarı çıkmak eve gidince hastalanir miyim, dememek ne büyük nimetmıs 4 aydır felan hayat çok farklı bana insanların rutin gördügü basılır yapabildiği her şey aklınıza ne gelirseyapamıyorum Allah a siyah ediyor um bazen sonra bana beteri beteri var diyorlar biliyorum, ama benimkide can dayanması zor hayatim çok güzeldi. benim bazen nedir bu diyorum inanci gidiyor bu hastalığın bu kadar süresinin amacı ne Allahın falan merak ediyorum hasa tevekkül et yani güven Allah a evet ama en ummadığı m anlarda geliyo bu hastalık nasıl emin olup güvenim hayatım sürekli korku içinde. hayat nasıl geçer böyle napim ben nasıl dua edim aranızda var mı bilen akıl verecek olan aslında okadar şey varki söylenecek ama akılm yetmiyor tevekkül sabır bunları biliyorum ama isyan da ettim , çok içimde hep bir korku Allah beni kötü yapacakkorkusu nolur hastalık yaşayanlar yardım edi n

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora görünmediysen bir görünmeni tavsiye ederim. iş sadece allaha dua etmekle olmuyo bazı şeyler için biraz da çaba lazım

0|0
    0|0
  • Bir doktora git geçmiş olsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...