Sağcıyım ama komünist veya kürtçü olmayan solcular bana çok tatlı geliyor neden olabilir?

Mesela solcu ulusalcılar çok tatlı ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana uzak olsunlar

0|1
    0|0
    • TENGRİ BİZ MENEN...

• @Dragos Turanın önündeki en büyük engel rusya çin amerika değil zombi Türklerdir. Kırbacı önce mankurt Türk'e vuracaksın.

• Bak çok doğru bir noktaya değindin. Bu konuda sana katılıyorum. Turan yolunun en büyük engellerinden birisi olan asimilasyon oyunu ve gelen yeni neslin benliğinden uzaklaşmış şekilde büyümesi. Bu yüzdendirki tarihten bu yana Göktürklerden günümüze kadar savunma yerine saldırı yolu ile Türklük devamlı diri tutulmuş ve kanserin yayılması engellenmiştir.

En son örnek olarak bunu Osmanlının çöküşü ve Türklüğün doğuşu olarak gösterebiliriz.

Yakındır gayrimüslimler ve değim ona kendine müslüman diyenler bir araya gelip İmanımızı
      ve Türklüğümüzü sınayacaklardır. Fakat bu sefer akan kan bizim değil onların olacaktır.

En İyi Erkek Görüşü

• Komünist ~ Komin: Topluluk, İzm: Bir araya gelmek
    Komünist demek eşkiya demek değildir. Ulusalcı solcu diye bir şeyde yok. Sosyalizm onu adı. Ulusalcı sosyalizm ve Turancı Sosyalizm diye ikiye ayrılır. Turancı sosyalistler vatansever milliyetçi kimselerdir; Mustafa Kemal Atatürk, Ethem Nejat, Deniz Gezmiş, Mahir Çayan vb. gibi. Ulusalcılarda günümüz medyası solcuları

0|0
    0|0
    • Deniz gezmiş mahir çayan turancı mı? :SADASDASDASDASDA

Oldu olacak kaypakkayaya da milliyetçi deyin tam olsun.

• Sen bunu sağcı olduğun için söylüyosun. Aslolan vatandı, emekçiydi, işçiydi. Hepsi de bu uğurda çaba sarfettiler.

• Bence yöntemleri yanlıştı.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ne böyle sağcı solcu taraftarcılık yalakacılık başka bir şey değil eğer birine taraftar olacağınıza Allah'a kul olun Kur'an okuyun Kur'an'a tabi olun sağda solda Allah'ın adını kullanarak kötülük yapmayın mert olun adam olun

0|0
    0|0
    • dayı sen neyin tribindesin? :D

• evet yaa dimi ben neyin tribindeyim haklısın haklı

• Abi dediklerin doğru da soruyla alakası yok :D

Yükleniyor...