Bana sadece aklı başında olgun insanlar cevap versin ciddi bo mesele?

Geçen pazartesi yengemle annem kavga etti ama abim anneme sus demeye başladı yengem küfür ettiği halde ona ağzını açmadı bende sinirlendim annemi susturacagina karını sustur dedim karısı ordan bana küfürler etmeye iftiralar atmaya başladı ben ona cevap verince abim ona bir sus bile demeden kalktı beni dövdü sonra annemin boğazını sıktı önce evden gidicem diye tutturdu biz git diyince de anneme benim çocuklarım var sen git dedi. Niye annenle ayrı eve cikmiyorsunuz derseniz babam ben 2 yasindayken bırakmış gitmiş bizi abim bakmış istediğin herşeyi yaptım diye başıma kakar hep ama yalan cocuklugumu hiç yasamadm istediğim hiç biseyi almadı derslerim çok iyi olmasına rağmen beni üniye yollamadi. Anneme ayrı eve çıkalım diyorum cesaret edemiyor sonra annem abimle barıştı ben de evde yemek yemiyorum bir haftadır bana etmediği küfür söylemediği laf kalmadı niye evde yemek yemiyorum diye ben onun için abimi karşıma aldım beni neden milletin içinde bu kadar eziyor? Telefonla ablamla konusurken de ona benim tek evladm sensin bir ömrüm var o da sana kurban olsun dedi ablamda liseyi bitirir bitirmez sırf zengin diye ilk gorucusuyle evlenen birisi. Allah aşkına benim suçum gunahim ne birden hepsi barışıti beni disladilar bende evlat değil miyim?

0|1
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• imkanın varsa eğer o evde durma kendini hemen soyutla.

0|0
    0|0
    • Yok maalesef

• Zaten çalışıyorum ama o arkadaşı bulmak yani güvenilir birini bulmak sıkntı

• dediğim gibi dua et, bol bol dua et Allah'a.

En İyi Kız Görüşü

• Annen abin eve bakiyo diye onun korkusuna huyuna gitmek icin barismis anlasilan O telde ablana soyledigi sozu pk dusunmeden soylemis olmali Belki o anlik agzindan cikmistir ya da ablan yas olarak daha buyuk oldugu icin onunla dertlesirken kendini daha cok anladigini dusunuyodur oyuzden onu dayanak gibi goruyodur. Hem uzakta olan evladina daha cok nazlanir anneler.
    Sen calisip biraz da para kenara koyarsan belki gelir senle ama sen de kizsin sonucta el evine gidiceksin sonra bir daha abin onu yanina almazsa dite korkuyo olabilir.

0|0
    0|0
    • Ben dedim kaç kere sen istemezsen evlenmem diye. Ya da evlenirsem de seni istemeyen birini kabul etmem diye

• Bunun soylendigi kadar kolay olmadigi bilinir ama inşallah oyle anlayisli biri cikar karsina

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kadar sunepe bir ailede olur boyle seyler

0|0
    0|0
  • Biraz çıkar ilişkisine dönmüş, bence evlenmen senin için en iyisi olur. Yanlış anlama da, art niyet var gibi. Biraz sabret ve evlenmeyi dene.

0|0
    0|0
    • Aklımdan çok geçti ama çok beddua etti yengemle annem bana mutlu olamam diye korkuyorum

• Annen sana niye beddua ediyor ya, annenin gönlünü al. Gerisi senin umrunda olmasın. Anne önemli de diğerleri kötüyse bırak uğraşmayı gitsin. Evlen ama acele de etme evlenicem diye, doğru insan bul önüne gelenle evlenme.

• bu kadar üzülme köprüyü geçene kadar idare et sonuçta biri annen biri abin iyi geçinmeye çalış aileler arasında olur böyle şeyler fazla takma kafaya canım

0|0
    0|0
  • Senin durumda olmak istemezdim. Yapacağın yeksey biran once kendi ayaklarının üzerinde durup evi terketmen

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ablacim ya üzüldüm ama annenin de suçu var sen onun için dayak ye sonra öyle yapsın ayol geçmiş olsun be canım 😔😔😔😔

0|0
    0|0
  • Bu Ailevi bir mesele bize bu konu hakkinda konusmak yakismaz

0|0
    0|0
  • senin abin tam bir korkak.

0|0
    0|0
  • gurur yoksa herkes işine geldiği gibi davranır. senin gibiler de sıkıntısını çeker

0|0
    0|0
  • Böyle aileler de varmış meğerse. O evden bir an önce kurtulmaya bak sen.

0|0
    0|0
    • Cok istiyorum ama onlar yüzünden sevmediğim biriyle evlenip hayatımı zehir etmek istemiyorum ayrı eve ciksam güvenilir bir bayan arkadaş bulamıyorum

• Allah yardımcın olsun, durumuna gerçekten içim acıdı.

• kardeşim allah yardımcın olsun çok zorr sen haklısın tabiki el kızı girince öyle oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• En büyük hata sende o evde hala kalıyorsun ya. En kısa zamanda bir iş bul sonra çık git evden.
    Hatta evden çıkmadan önce ne kadar paraları, altın takı vs. varsa al, öyle çık.

0|0
    0|0
    • Ama nereye gidicem? Güvenilir birini bulmak çok zor

• Öyle düşünüyorum ama beni çok seviyormus gibi yalandan peşine düşerler niye benim maasim eksildi evden artık çocuklarına bakan biri yok diyd

• Düşsünler. Umursama.

• O evde durma.

0|0
    0|0
  • Öyle abinin kalıbına tüküreyim tam dayaklık kendini bir b. k zannediyor. Neyse çok saydım. Madem annen gelmiyor sen çalış ayrı eve çık kendini kurtar annemi tek bırakamam deme annenin umurunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Evet farkindaym ama 20 yasindaym aldığım maas 1300 bir ev arkadaşı bulsam koşa koşa gidicem

• Faceden yaşadığın şehirin üniversitelerini yaz aramaya. Çıkan sayfaları takip et üni. öğrencileri hep ev arıyor bulursun tutarsınız. Ama iyice tanı neyin nesi öğren ayrıl evden.

• Yerinde olsam bir an önce ekonomik durumumu düzeltip oradan kaçmaya bakarım.

0|0
    0|0
  • Öylesin benzer durum bendede var sabredeceksin yapacagin bisey yok güzel biriyle tanış sende hayatini kurat ki olmaz diyorsan anneni cesaretlendirmene gerek yok baskasini dusunmek yerine birazda kendini dusun bir ise gir zamanla hayatin duzelir bunu yapmazdan daha nereye kadar senin ustune gelecekler? Senin hayatini elinden calmaya haklari yok

0|0
    0|0
    • Çalışıyorum isim var ama onlar yüzünden sevmediğim biriyle evlenip hayatımı zehir etmek istemiyorum. Gittiğim yerde huzurum olsun istiyorum

• Bence onlari dusunmeyi birakip hayatina devam etmelisin umarim mutlu olursun

• Ozaman burdan ders cikar kimse icin kendini ortaya atma annen bile olsa

0|0
    0|0
  • Tipik bir ana erkek evlat iliskisi
    Merak ettgm kavgada annenn bir sucu var miydi?

0|0
    0|0
    • Yoktu yeğenim düştü annem niye dikkat etmedin deyince yengem parladi

• Okul oku, işe gir, evlen ne şekilde olursa olsun o evden ayrıl.

0|0
    0|0
  • yorumlardan okudum gidecek bir yerin yok heralde bol bol dua et illlaki bir akraban vardır gçici bir süreliğine orayı git.

0|0
    0|0
  • Sen kimseden birşey bekleme. Annen kendine güvenemiyor olabilir. oku çalış birşeyler yap hayatın için. ve kimseye cevap verme derdini anlatma yakın olma

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıyorum açıktan okuyorum çalışıyorum kimseden bişey istemiyorum beklemiyorum

• sen varya sitr et o aileyi is bul kendine calis onlara muhtacligin kalmasin kendi hayatini kur

0|0
    0|0
    • Işte ben bunu diyince hepsi sen nankorsun sen bizi sevmiyorsun diyorlar sevilecek yanları Yok. Ben Zaten çalışıyorm kendi masrafimi kendim karşılıyorum üstüne bide para veriyorum onlara ama kendime kıyafet almama bile kiziyorlar

• söyleme sende gizliden yap

• Maasimi biliyorlar tam istiyorlar

Yükleniyor...