Kendinizi hiç yalnız hissettiniz mi?

Onca kalabalığın arasında yalnız olduğunuzu hissettiniz mi? Ya da hissettirdiler mi?

Kendinizi hiç yalnız hissettiniz mi?

2|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin hissettiği bu yüzden çoğunun yalnız kalmamak için birilerine bağımlı hale gelme isteyi sonucu oluşan bizler yalnızlıktan kaçan iki insanın sonucuyuz :) muhtemelen sende yalnız hissediyorsun ama artık görmeye çalışmak gerekmez mi , insanın en nihayetinde yalnız bir canlı oldugunu. Yalnızlık güzel bir gerçek , yalnızlık belkide kendini bulmanın güzel bir yolu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• hep yalnızız aslında özümüzde biz yani sadece yanımızda birilerinin olmasını istiyoruz
    bu hissi azda olsa unutmak için

1|0
    0|0
  • görsel beni anlattı gibi.

1|0
    0|0
  • Yalnızlık hissi, kimse sizi takmadığında değil, ilgisini beklediğiniz kişi sizi hiç takmadığında oluşmaktadır.

1|1
    1|0
  • Bazen evde iki kişi iken yinede yalnız olduğumu hissediyorum.. Haftada dört gün yalnız kalıyorum..
    Gidilecek yer olmas da,
    Konuşacak kişi olmasa da,
    Sağ olsun PC var ya,
    Alışıyorsun yalnızlığı da...

0|1
    0|0
  • Nadiren. Çevrem çok kalabalık illa ki biri çıkıyor dertleşen, aynı dertten veya daha beterinden etkilenen.

Hayattan beklentim kalmadığı zaman çocuk esirgeme kurumundan çıkıp diriliş ertuğrulda rejisörlüğe kadar yükselen bir abim buna örnek.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • bir çoğumuz zaman zaman hissetmiştir ama seçerek yanlızlığı yaşamak ayrı bişey o resimdeki son iki cümlenin yaşamı oluyor

1|0
    0|0
  • Çok kez.. robotlar Âla..

1|0
    0|0
  • Daima yalnız olduğumu düşünüyorum zaten

1|0
    0|0
  • yok.

1|0
    0|0
  • Yeni yeni

1|0
    0|0
  • şu an zaten yalnızım

1|0
    0|0
  • Olması gereken o zaten, arada değilmişiz gibi hissediyoruz ama her insan yalnızdır kendi dünyasında. Gelenler sadece o anlık misafirler...

0|0
    0|0
  • Evet hissetmiştim

1|0
    0|0
  • doğarken yalnızdım ölürken de yalnız ölücem aradaki zaman da da yalnız olsam hiç de koymaz

1|0
    0|0
  • Bazen

1|0
    0|0
  • Ne kadar guzel anlatmis ahanda bu

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman alıştım ama.

1|0
    0|0
  • Icimde olen biri var...

1|0
    0|0
  • ALLAH varken nasıl yalnız kalcaz

1|0
    0|0
  • Aynen hergün her An

1|0
    0|0
  • bazen evet. kalabalığın içinde yapayalnızım

1|0
    0|0
  • evet arada oldu

1|0
    0|0
  • Ben yıllardır öyleyim :) Artık alışkanlık yaptı sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Hissettim

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır yalnızlıktan kurtulamadım.. Alıştım sanırım. 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...