Türkiye insanı toplumumuz neden saygısız?

ateiste eşcinsele sataniste farklı görüşlere neden saygı duymuyorsunuz NEDEN ÖNYARGILISINIZ?

0|2
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi değil ama çoğunluk öyle, neden öyleler çözemedim.

1|1
    0|0
    • eğitim yok ve cahiller türkyenin eğtimi seviyesi çok düşük

• @phpecho Şeytana tapanları var ama ben tapmıyorum.

• @phpecho kendi dini inancına saygı duyulması için yırtınmadığın sürece benim dini inancıma saygı duymayabilirsin. Şayet kendi dini inancına saygı duyulmasını bekliyorsan benim dini inancıma da saygı duy.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kompleksleri olan güvensiz tipler çok çünkü

0|1
    0|0
  • Cahiliyete sürüklenen bir ülke çünkü

0|1
    0|0
  • Eğitimsizlik.

0|1
    0|0
  • Komse bir seyi başına gelmeden anlamaz

1|1
    0|0
  • İnsanlar sığ dusunceliler eski zamanlards nasilsa herkes hala oyle olsun istiyor alışmışlar boyle yasamaya bu gibi olaykar oldugunundads karsi çıkılıyor

0|1
    0|0
  • Karşıma çıkan ateist lgbt üyesi ya da başka bir düşünce mensubu insan da bana saygılı değildi o iş ne olacak? Ben saygı gösteririm göstermesine de karşılık alamayınca insan diyor "Ben niye beni insan yerine koyup saygı göstermeyene saygı göstereyim."

0|0
    0|0
    • öncellikle lgbt bir dernek değil lgbt insan olduğu birey olmalı diğer kısma gelirsen ben deistim ve bana sövmeyene saygu duyana saygu duyarım

• Dernek olduğunu iddia etmedim. Üye kelimesi illa bir yere bir vakfa bir derneğe ya da örgüte kayıt anlamına gelmiyor. Sen benim kullanışımı anlayamamışsın. Ayrıca deist olursun agnostik olursun benim için fark etmez. İnsansın düşünme kapasiten var sen onu kabul etmişsin. Benim ateist de arkadaşım var Hristiyan da. Ben elimden geldiğince ona yeni bilgiler kazandırırım bildiğim doğruları ona da aktarırım gerisini ona bırakıp saygı duyarım. Benim gibi olan kişilerde var. Sen saçma bir genelleme yapmışsın.

• Çünkü bir tek onlar insan ama başkalarının yaşamaya hakkı yok gibi davranıyolar bence

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kanka çünki empati yoksunu millet çok açmaya gerek yok okumuşuda öyle çünki ahlak yok din kültürü ve ahlak dersi var ahlak yok ülkede açmaya gerek yok yani 😊

0|1
    0|0
  • Kültürümüzde Ateizm eşcinsellik yok biz küçük çocuklara tecavüz eder kadın öldürür küçük kızlarla evleniriz eşek giberiz ahlakımızı bozamazsınız

1|2
    0|0
  • Türkiye'de cehalet var çünkü

1|1
    0|0
  • İnsanlar saygıyı hak ederler. Kimseye ateist/dindar, homoseksüel/heteroseksüel, yaşlı/genç, başarılı ve zeki olması dolayısıyla saygı duyulmaz. Her şeye bireysel açıdan bakmak gerekir. Ancak kimseye saygısızca davranamayız da. Bu durumda saygısızlık yapmayan biri saygı duyuyor sayılmaz nötr de olabilir. Saygı duymuyorsan nötr olmak zorundasın. Çünkü saygısızlık terbiyesizliktir.

0|1
    0|0
  • Türk insanı olmanın farklılığını yaratacaklar çünkü

0|1
    0|0
  • Türkiyenin eğitim eksikliği var

1|1
    0|0
  • Çünkü İnsanlar genel olarak Devlet Tatmin etmediği için Bilinç olarak olsun maddi olanak olsun.. Halk hayatı Dar Potansiyeli ve Olanakları ile Başkasından söküp almak ister.. bu piskolojide yaşayan kişiler böyle olur

0|1
    0|0
  • İslam hoşgörü dini çünkü

0|2
    0|0
  • zorunda degiliz bence bir ateist olarak kimse bana saygı göstermek zorunda degil bende onlara değilim. fiziksel mudahale dısında istediklerini yapsınlar diğer turlu bende anladıkları dilden konusurum.

1|0
    0|0
    • ben deistim ve müslümanlara hakeret etmem onların da bana etmesini istemem ben onlara saygı duyuyorsam onlarda bana sayıgı duymak zorunda kimseye bir zararı dokunmayan eşcinsellerin yılda bir kez yürümelerine izin vermemek bir saygısızlık

• her yıl aynı gün oluyor bu yürüyüş farkındaysan ramazan 10 gün önceden geliyor bunu senin daha iyi bilmen lazım güya ateisttin o kadar biligiyim diye geçinirsiniz

• lgbt olayına ilgim yok gidip sizin tarihlerinizi arastırmıs degilim

çogunluk azınlıgı ezer durum bu ateistler çıkıp allah yok diye meydanlarda bagırıyor mu? muslumanlar bana böyle bişey yapsam hoş mu gorcekler
      sizinkide böyle işte dolaylı yoldan gereksiz bir olayınız var .. böyle yuruyusle normalleşemezsiniz kimsede size saygı duymaz hatta daha nefrete yol açar böyle seyler

• Çünkü mallar kafaları basmıyor din yobazı bu gerizekalılar

0|1
    0|0
  • Saygi duyuyorum ama bana ve aileme yaklasirlarsa iste o zaman en saygisiz ben olurum agzimlada elestirmem.

0|0
    0|0
  • Çünkü bu pisliklerden vazgeçmedikleri sürece yağlı ilmeği hak eden insanlardır

0|0
    0|0
  • Anasına, babasına, atasına saygı duymayan onlara mi saygı duyacak.

1|0
    0|0
  • Cok gerideyiz cok

0|0
    0|0
Yükleniyor...