Midyat şehrindeki insanlar milliyetçimimidir?

Midyat şehrindeki insanlar milliyetçimimidir sizce?

• evet
    31%(4)34%(10)Oy Ver38%(6)
  • hayır
    69%(9)66%(19)Oy Ver62%(10)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Milliyetçi olmasalar bile hain değiller

0|1
    0|0
    • ordaki insanlar hain değil ve hemen hepsi milliyeçi ben bir midyatlıyım merak etim insanlar bizim ilçemiz hakkında ne düşünüyor diye ben aslen midyatlıyım ve koyu milliyetçiyim ailemde çevremdeki insanlarda öyle 7 yıl mhp ilçeteşkiletında görev yaptım

• nusaybin tehlikeli biryer hepsi kürt oraya garanti vermem orda hdp ci çok midyat gibi değil

• 10 sene önce yaşadım neler değişti bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle hyır mardinliyim. midyatta kürt azdır arap çoktur mililiyetci degilidrler onları iyi tanıyorum. dışardan yorum yapmasınlar. tv den gördüğünüz gibi değil hicbirşey..

0|0
    0|0
    • midyatın neresinde kalıyon bende arabım ve ben milliyetçiyim ve çevremdki herkezde milliyetçidir uydurk uydurk konuşma

• uyduruk uyduruk konuşmuyorum. saygılı ol. bu benim görüşüm

• mardinliyim diyon bilmiş gibi konuşuyonda o yüzde sağısızlıkta yapmıyorum sen edepsizlik yapıyon

Erkekler Ne Diyor 5

• Sorunun Cevabı 7 Aydır Belli..

0|0
    0|0
  • bilmem midyatlı değilim :D

0|0
    0|0
  • kürt milliyetçisi çok fazla

0|0
    0|0
  • Pkk li hepsi.

0|0
    0|0
    • nerden biliyon peki

• hm bak bende o düşüncedeyimde bende istiyorum doğu silinsin doğulu kimse kalmasın türkiyede ama bunun için bir soykırım gerek çocuk çoluk ölmesiyaşlı gen öğretmen doğulu kim varsa ölmesi lazımda ama artık batı daki insanlar pkk destek veriyor bu nasıl olacak

• Doğuyu yok etsek, soykırım yapsak zaten batıdakiler sıra onlara gelir diye kaçarlar. Hem olmayan bir şeye de destek veremezler. Kaldı ki baktık gitmiyorlar. Soy ağacından bulup yok ederiz. Yeter ki yapmak istenilsin.

• Öyle diyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...