Kizim lise 2 ye gececek temel liseye gondermelimiyim?

Universiteyi kazanmasi icin temel liseye gonderiyimi? Tabi kendide calisicak. Temel lise iyimidir lise 2 ye gecicek gonderiyimi?

0|2
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Universitede hangi bölümde okumasını istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Sağlık lisesinde 2 bölüm olucak , ATT ve Hemşirelik. Sağlığa gonderırsen az puanlada tıpı kazanabılır.

• Öyle bişi var mı abi az puanla tıp kazanmak? Benim şuana kadar sadece fen liseli arkadaşlarım kazandı az puan 460 oluyor hemde:)

En İyi Kız Görüşü

• Ben temel lisede okudum tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
    • Okul Sınavlari olmuyor herkes 90_100 arasi aliyor kimse çalışmıyor saten ayrıca çok yoğun programları olur günlük on saat koyarlardı bize iki saati etüt ogrenci ne kadar çok saat okulda kalırsa iyi diye düşünürler ama. En kötüsü çünkü bir iki aya herkes bikiyor ve ders calismak çok zor oluyor

• Ama illa göndermek isterseniz iyice araştırın

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet, temel ve düz lise bir harikadır. Meslek lisesine göndermeye teşvik ederek, bir hata yapmayın...

1|1
    0|0
  • O değil de 31 yaşında hatunsunuz ve lise çağında evladınız var ne mutlu size ;-)
    Biz hala bekar :/
    Düz lise en iyisi eğer ki çalışkan ise gencimiz :)

0|0
    0|0
  • Dostum Sen Geçen Sene Yazdan Beri Bu Tür Sorular Soruyorsun Sence İnanıyor muyuz?

0|0
    0|0
  • arkadaş gitti temel liseye
    kazanamadı yine
    çalışmayan öğrenci
    oxford ' a gitse yine kazanamaz
    askeri kampta işkence ile çalıştırsalar yine kazanamaz
    istemeyince olmuyor.

0|0
    0|0
  • daha erken lise sonda gönderirsin abla ama şu an başlasın ders çalışmaya şimdiden başlasa çalışmaya temel lise gereksinimi de duymaz önemli olan kendi çalışmamız sonra lise farkı gelir

0|0
    0|0
  • okulu nasıl başarısızmı

0|0
    0|0
  • Okadar çok sistem değişiyo ki bizde

0|0
    0|0
  • mümkünse özele

0|0
    0|0
  • Doğar doğmaz mı çocuk sahibi oldun mk

0|0
    0|0
  • sende şu kızı bir gönderemedin okula.. en iyisi yaşı gelince evlendir sen onu

0|0
    0|0
  • Ne bitmedik bir temel lise sorusuymuş

0|0
    0|0
  • hangi lisede şu nda

0|0
    0|0
  • Kızın ders çalışmasını seven birise devlet lisesi bile işini fazlasıyla görür

0|0
    0|0
  • resimdeki kişi gerçekten sen misin senin kızın nasıl lise 2 ye gidiyor çok gençsiniz

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben kendim lisede olsam gecmezdim temel liseye cunku benim okulum cok iyiydi. Okulunun durumu nasilsa ona gore degisir bence

0|0
    0|0
  • Burs alıyorsa kesilir
    Gittigi okul saglam bir okulsa neden gidiyor ki? Ha ben zenginim diyorsan gönder ama şöyle bir sey var ögrenci ögretmen degil de musteri satici iliskisi gibi dusunuyorum ozel okul olsun temel lise olsun

0|0
    0|0
  • Bence gönderme. Çünkü temel liselerin iyi olduğunu düşünmüyorum. Adı temel ama temeli yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...