Dövmeli insanlara bakış açınız nasıl?

Merhabalar benim merak ettiğim bişey var iş hayatında olsun dışarıda olsun dövmesi olan insanlara bakış açınız nedir nasıl bir tutumla yaklaşıyorsunuz?

Güncellemeler:
Yorumları alalım

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Dovmesi olup olmasi is aliminda onemli degildir benim icin. Bilgisi ve pratigi hizli cozumsel yaklasimi onemli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• İsteyen yapabilir herhangi bir yargım yok😂

0|1
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • Eğer şu apaçi dövmelerinden değilse baya çekici kılıyor bence

0|1
    0|0
  • Bir ınsanı dövmeyle yargılamam olabilir kendi kişisel tercihi

0|1
    0|0
  • Normal

0|1
    0|0
  • normal insanlar dövmesiz insanlara nasıl bakıyorsam onlara da öyle bakıyorum

0|1
    0|0
  • Çekiciler

0|1
    0|0
  • Bn cok severim dovmeyi ama bana gore bir karakteri olmalidir oyle siradan dovmeler hos degil. Is hayatinda da yaptigin ise gore olmali bnce eger asci falansa ellerinde olmucak ya da ciddi bir işse siyaset falan gibi o zamanda boyunda falan olmucak

0|0
    0|0
  • Ne olacakki bnde de oldgu icn hcbsy dusuonmuom hrksn zvki ayrdr

0|1
    0|0
  • Dovmesi olan insan canavar mı bu nasıl bir soru yahu?

0|1
    0|0
  • İnsan işte

0|0
    0|0
  • Benim iki tane var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dövme candır...

0|1
    0|0
  • kötü gözle bakcak halimiz yok ama peygamberimizin lanet ettiği birşeyi görmek üzücü

0|1
    0|0
  • Farklı bir tarzlarının olduğunu, ego sahibi olduklarını ve beni dışlayası olduklarını düşünürüm nedenini sorma

0|0
    0|0
  • hava için yapılan hareketlerden hoşlanmam ama saygı duyarız

0|0
    0|0
  • umrumda değiller ama dine biraz uzaklar sanırım

0|0
    0|0
    • Neden mesela Athena grubunun Gökhan'ı full dövme ve düzenli umreye giden namazlı abdestli bir insan

• dövmeleri yaptırdığı zamanlarda böyle birimiydi bilemicem iyi birisi de namazlı abdestlimi onuda bilmiyorm görmedim :D

• Hepsi çakal zibidi.

0|0
    0|0
  • Benim icin bazen cenabetsin derler

0|0
    0|0
    • O bende de oluyor abdest geçiriyor mu bu geçirmiyormuş diye geliyorlar :)) benim merak ettiğim dövmesi olmayan insanlar neler düşünüyor izleyip görelim bakalım :)

• Hiç hoş karşılamam.

0|0
    0|0
    • Çok itici, Allah sana ne güzel bir vücut vermiş. Onu neden acı çektirip heba ediyorsun ki. Allah o bedeni sanata dönüştür diye mi verdi?

• Ne lüzumu var

0|0
    0|0
    • Kişiden kişiye değişir bu bana görede sigara içmenin ne lüzumu var ama yapıyor ne diyelim kötü mü düşünelim

• Tabiki insanlar tercihlerinde özgür. Fakat yaş ilerledikçe pişman olunabilecek bir davranış

Yükleniyor...