90 sonrası jenerasyon çok farklı sanki. Gerek fizik gerek tarz bakımından farklılar mı?

Kızlar güzelleşiyor mu yoksa bunlar teknolojinin bir oyunu mu?
kızlar güzelleşiyor güzelleşmesine ama seviyeler düşüyor bu seferde.
erkekler ise bir tuhaf giyim olarak kızlara benziyorlar git gide.
ahlak ve edep olarak son anneler bizim annelerimiz gibi görünüyor, bundan sonraki jenerasyon için hiç iyi şeyler düşünmüyorum. sizlerin fikirleri nedir 90 sonrası jenarasyon için?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Aynen erkekler giyim olarak kızlara benzemeye başladı hayır yani giyim acisidan bu kadar eşit olacagimiza baska şeylerde esit olsak keske..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar açılıp daha çok makyaj yapmalarından dolayı. şehirleşme artıyor. eskiden millet genelde köylerdeydi. şehirde bile yaşasan tülbent takardın. utanma duygusu vardı. gelinlikle girdiğin yerden kefeninle çıkardın. evlilik büyük bir sorumluluk ve kutsal bir mekandı. kadınların sosyal yönden pek hakları yoktu. şimdiki nesil acı çekmeden kolaylığa alışarak büyüdüğünden televizyondakilere özene özene evlilik değil evcilik oynuyorlar. kadınlar da biraz büyüyünce önüne duramıyorsun artık. Hele ki dini unutunca daha da bir şey kalmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sizin jenerasyondan öncekiler de hepimizi farklı buluyordur normal bir şey

1|0
    0|0
  • Ben diktator bir anne olacagim kesin

0|0
    0|0
    • diktatörlük para etmiyor, sen istediğin kadar sert ve otoriter ol belli bir yaştan sonra çocuklar güçlerinin farkına vararak asileşiyorlar. mühim olan iyi bir ahlak ve imanla yetiştirmek nokta.

• Elbette oyle , diktatorden kastim her seyi yasaklayan degil zaten. duzgun bir kisilik olusturmak adina cocuga dogru disiplini vermekten bahsediyorum. simdikiler hep simarik , cocuk paylasmayi bilmiyor , bugune kadar 4 cocuk baktim ve inan bana bebekken bile cocuklar artik hirsla doguyor , elindeki oyuncakla yetinmiyor istiyor, istedikce ailesi veriyor zaten kucuk diye ama bunlari hepsi birer disiplinsizlik ve acgozluluk sonucu doguruyor. artik minubuste otobuste yasli teyzeye yer vermiyorlar , bencillik diz boyu.. yazik , uzuluyorum.

• evet haklısın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Memleket çıplaklar kampina döndü. Artık bedenleri sergilemek, yüzü göstermek kadar sıradanlastı. Teshircilik aldı basını gidiyoruz. Biz de bunun bir parcasiyiz. Sonumuz hayır olsun.

1|1
    0|0
  • erkekler kari gibi kupe takiyor tight jeans giyiyor kizlar kendini cinsel obje gibi goruyor falan filan cogu cope atmalik

0|1
    0|0
  • onlar bitmiş okey dönüyolar knk

0|1
    0|0
  • 98 liler ve 99lular da öyle sadece 2000liler değil yanlız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...