Asosyalim bütüm yaz işim yok bana ne önerirsiniz?

Öyle takılcak arkadaşım yok. Ama evde durmaktan çok sıkılıyorum. Bana neler önerebilirsiniz. Bide evde cok durunca sıkıntıdan kendime zarar vermek istiyorum. Aslinda cok sosyal olmak istiyorum ama nerden başlıycağımı bilmiyorum. Lise yeni bitti sizce nasıl ortama girersem sosyalleşbilirim. Nolur yardim edin cok yardima ihtiyacim var.

Güncellemeler:
Heyy

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap oku bence madem boşsun zamanını kendini geliştirmeye harca

0|0
    0|0
    • Bol bol okuycam zaten

• Ne okumamngerektigini bilmiyorum fikir verirsen sevinirim

• Yani ben bilemem onu neye ilgin varsa onu geliştirebilirsin. Mesela diyelim sanata ilgin var seviyorsun önce sanat felsefesini öğrenerek başlamalısın. Sanat felsefesinde sanatla ilgili temel kavramları, nasıl ortaya çıktığını, temel problemlerini ve neyle ilgilendiğini öğrenebilir ve kendine bir temel oluşturabilirsin. Daha sonra da sanatla ilgili ne kadar çok kitap okursan ve sanat eserlerini incelersen kendini o kadar geliştirirsin bu konuda. Mesela Picasso'nun tablolarına bakıp kendi yorumlarını yaparsın ayrıca bu işten gerçekten keyif alırsın ve yarın bir gün bir yerlerde insanlarla iki çift laf edecek bilgi birikimine sahip olmuş olursun. Mümkün mertebe popüler kitapları ve gerçekten alanında uzman yazarların kitaplarını okumanı öneririm internetten kitaplarla ve yazarlarla ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsin. Uzun yazdım kusura bakma. :D

En İyi Kız Görüşü

• dizi-film izle, dil öğren, bir camdan çık diğerinden içeri gir, amuda kalk müzik dinle, anket yapıyorum ayağına mahalleyi işlet, pcde oyun oyna...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• sokakda videolar cek youtube koy kendi kanalini olustur..
    worldpress gibi bloglardan kendine gore bir konuyla blog yaz...
    komsularina git ev islerine yardim et...
    sabahlari ve aksamlari apartmanlarin zillerine bas kac...
    gettolari dolas torbacilara ben polisim elleri yukari de...
    devriye yapan polislere yumurta veya boyali su at...
    evde komsularinin veya akrabalarinin cocuklarina bak cocuga iskence yap videoyaya al internete yukle..
    cop bidonlarindan muzik alet yap islek caddelerde cal...
    avmlere git barkottan okutmadan magaza disina cik alarmi caldir...
    herhangi bir bakaya yuzu maskeli git bu bir soygundur diye bagir...

0|0
    0|0
  • Benle takil

0|0
    0|0
  • nerde oturuyon izmirse gezdiririm seni aleme akarız sosyalleşmeyi ozaman görürsün :)

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamına girersen sosyalleşirsin ama yoksa zor yani baya zor, daha iyisi çalışabilirsin

0|0
    0|0
  • çevresi olan bir arkadaş edin

0|0
    0|0
  • bir dernekten ya da gençlik kollarından başlayabilirsin bence?

0|0
    0|0
  • bende asosyalim tum asosyal toplanip cay icelm baslangic olsun :)

0|0
    0|0
  • Takilalim

0|0
    0|0
  • calis

0|0
    0|0
  • Üniye git kesinlikle. Ve yaz boyu evde durma mesela lc wakiki defacto gibi giyim mağazalarında iş bulabilirsin orada çok bayan çalışanlar var arkadaş edinmiş olursun iş arkadaşların ile sosyal aktife yaparsın.

0|0
    0|0
    • Maalesef yasadigim yerde o tarz magaza yok kücük giyim magazalaei var evet işe girmek manyltikli

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversite tabiki

0|0
    0|0
  • kitap oku. kiloluysan evde diyet yap spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...