Babam berbat bir insan yardım edin?

her allahın günü ya annem ya ben dayak yiyoruz, farketmiyorum sanıyor ama bana baska gözlerle bakıyor, anneme tecavüz ediyor. polise gitsek bir boka yaramayacak uc bes ay ceza ile kurtulacağını hepimiz biliyoruz. öldürmek istiyorum onu artık katlanamıyorum. annem ondan baska kimsemiz yok diyekabulleniyor bu durumu. ben ayaklarımızın üzerinde durabileceğimizi biliyorum ama bunu anneme anlatamıyorum. ben tecavüze uğrayana kadar bekleyecekmi anlamıyorum. bir fikir verin ne yapanbilirim

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Babanız mı tecavüz girişiminde bulunacak? "Bana başka gözlerle bakıyor" diye yazmışsınız da... Yanlış anladıysam, affedin lütfen. Ekonomik özgürlüğünüzü edinmek için hemen evden ayrılmanızı tavsiye ederim. Benim babam, asla sizinki kadar kötü olamasa da kötü olduğu için, evden ayrılmak zorunda kaldım üniversite okumaktan vazgeçip. Yaşamak için, üniversite idealler şart değil ki. Evet, polise giderseniz, babanız psikotikliği daha fazla azar ki başa çok büyük bir bela olur. Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. :'(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha kac git durma o evde hayatin mahf olur kizim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle yaşadığın durum çok üzücü ama onu öldürürsen kendi hayatında mahvolacak en mantıklısı döverken gizlice kameraya çekip polise gitmeniz bu denli delil varken 3-5 ayla kurtarabileceğini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yalan dolan

0|0
    0|0
  • 😢😢 pislik ya vurucan böylelerini

0|0
    0|0
  • kameraya cek ve mahkeye verin işte salmazlar öyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1