Bu Dünya'nın çivisi çıkmış. Yeter artık?

Allah böyle erkek diye geçinen soysuz köpeklerin belasını versin. 10 yaşındaki çocuğu kandırmak için neler yazmış sübyancı pzvenk.

Bu Dünya'nın çivisi çıkmış. Yeter artık?

Bunun gibi şrefsiz itlere ne zaman ceza verilecek?

Güncellemeler:
Şrfsiz çocuğa cinsel içerikli yazmaya devam etmiş Allah belalarını versin bu istismarcıların

http://i.hizliresim.com/QMyZDj.jpg

http://i.hizliresim.com/l14j2g.jpg

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• bunun gibi bir şerefsiz de kız arkadaşıma musallat olmuştu. kıza yeni numara aldım daha 10 dk geçmeden ekledi ve yazmaya başladı yani karambole numara ekleyip kim düşerseymiş amacı. neyse şansa aynı şehirde çıktık ben konuştum aşkım sevgilim vs neler neler dedim buluştum akşamında o an öyle bir daldım ki çocuğa anası görse tanıyamaz hale geldi. üstü başı yırtık kan ter içindeydi cebindeki cüzdanından telefonuna kadar aldım telefonu parma parça ettim parası ise 20 lira çıktı bir dilenciye verip cüzdanını yırtıp attım yerde ben giderken kıvranıyordu.

2|1
    0|0
    • Her pisliği böyle yapabilsek keşke. İbreti alem olsun diye meydanda döveceksin bunları

En İyi Kız Görüşü

• Ismi cismi her seyi belli ama ceza alacagini sanmam...

1|1
    0|0
    • Kız gönüllüydü falan diye indirim yapar yüce hukuk sistemimiz

• Gonullu olmasina bile gerek yok sadece mesaj der gecer.

Insanlari korumak icin once hayvanlari korumak lazim. Kediyi deşip can cekismesini sosyal medyada paylasan adiye 300 tl ceza kestiler o da gelen tepkilerden dolayi.

Sonra ne oldu? Gecenlerde yine biri kediyi tekmeleyerek denize atti bagli halde. Videosunu da paylasti... En fazla 200 300 öder nolcak koymaz ona zenginse. Bundan mi cekinecek?

Tecavuz cezalari keza... Ensar olayindaki o igrenç tutum... Rezil, kuskunc bir ulke icindeyiz. Ulkemi sevmiyorum, bu olaylarin olup da suclularin cezasiz kaldigi bir ulkeyi sevip bana savunan da tedavi olmali diyorum. Midem bulaniyor. Hele hayvanlara ve cocuklara yapilanlari bunyem kaldirmiyor...

• Toplumu yozlaştırdılar. Televizyonlarla birlikte toplumdaki ahlaki, kültürel yapının dağılması planları vardı ki başarılı da oldular. Hukuk sistemindeki açıklar olduğu sürece de bunların önünü kesmemiz mümkün olmuyor.

Erkekler Ne Diyor 18

• Vay güzel kardeşim vay... Çocuğun da aklı gitmemiştir inşallah...

2|1
    0|0
    • Ne yazık ki ceza verilmesi için avukat gerek... Avukat ise, para demek... Üstelik kanıt sayılmayabilir bunlar ki paranın da gitmesi demek. Cumhuriyet savcılığının da umuru değil bu tip şeyler. Neyse, çok kötü hakikaten.

• Vay ben bunun ve bunlar gibi şerefsizlerin gelmişini geçmişini ecdadını siz anladınız yorum kalkmasın diye yazmıyorum
    Kızınıza daha çok göz kulak olun bu yaşta telefon ile fazla zaman geçirtmeyin

2|2
    0|0
    • Keşke benim kardeşim veya ulaşabildiğim birisi olsaydı. Maalesef öyle görünce paylaştım ifşa olsun numarasıyla , tüm herkesin bunun gibi istismarcılara karşı çocuklarını kardeşlerini korusun diye.

• İdam uğraşmamak lazım :) veya Türkiye'yi karalayan. Atatürk düşmanları için eğitip tetikçi olarak kullanmak veya hiç biri değilse üstüne bomba bağlayıp. Türkiye düşmanı ülkelerde patlamakta olabilir. (Türkiye düşmanlarının bulunduğu konumlarda halk için değil) Oyunu kurallarına göre oynamak iyidir :)

1|0
    0|0
  • bu gibi ibnelerin gavatların soyunu kurutcan p*ç kuruları bunun numarası doğru ve hala aktifse ben yapcamı biliyom.

2|0
    0|1
  • Vay mk cocuguna bak

1|1
    0|0
  • Sapkınlık had safada ne yazıkki...

1|2
    0|0
  • daha bunlar iyi günler dur bakalım adıma dım ilerliyoruz bunların normal karşılanmasına bide senle olmak istiyorum diyo ya çocuğu şikayet edin bence hiç durmayın

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum ağlayasım geldi.

1|0
    0|1
  • Vayyy o. c tum ulkeye ifsa edilmeli bu serefsizler

1|1
    0|0
  • Vay *rospu çocuğu

1|1
    0|0
  • numara kapalı arkadaslar hırsımı alamadım...

2|0
    0|0
  • Hadım edeceksin bunları

1|1
    0|0
  • gördüm ya bunu direk kesicen direk ya idam neden kalkmış anlamıyorum

1|1
    0|0
  • Orrrrruspuçocuuuuu

1|1
    0|0
  • numarayı deşifre et

1|0
    0|0
  • Kız da baya safmış.

0|0
    0|0
  • Kurmacaa bu yaa

0|0
    0|0
  • kemal ekşiogludan geliyorsun : D adam ortalarda yok gotu 3.5 atıyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah belalarink versin bunlarin

1|1
    0|0
  • ya ibnesi

1|1
    0|0
  • It oglu it nerden bulmus kizin nunarasini ve sen nerden buldun yazismalari?

0|0
    0|0
    • Bunun gibiler numarayı sallayarak tuzağına düşecek birilerini bulabiliyorlar. Sosyal medyada ifşa olması için paylaşılmıştı, takipçisi olduğum birinden gördüm ve burada paylaştım

• Serefsiz banada daadanmisti böylesi sözlüme söyledim asirette ki gencleri topluyup gittiler😂

Yükleniyor...