Namaz kilanlar bir bakarmisiniz?

Ben namaZa başlıyorum sonra bırakıyorum bu düzene sokamadim ne yapmam lazım ayrıca eskisi gibi istekde kalmadı o maneviyata bu türlü ulasamiyorum

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hasta bir insan yediği ve içtiği şeylerden tam zevk alamaz. Örneğin dili yaralı olan biri yediği yemeğin tadına ve lezzetine varamaz. O halde tadavi olmalıdır. Biz de işlediğimiz günahlarla kalp ve ruhumuzu yaralıyor ve hastalandırıyoruz. Bu nedenle ruhun gıdası olan ibadetleri yaparken tam zevk alamıyoruz. Onu için tedavi olmak gerekiyor. Ruhun tedavisi önce tövbe ve istiğfar, sonra da bir daha günahlara girmemeye çalışmaktır.

1|0
    0|0
  • Mevlam bize nasip etmiyor demek ki yoksa 10 numara namaz kılarım
    http://i.hizliresim.com/L34LGG.gif

0|0
    0|0
  • Hic sivasliya yakismayan haraketler, cocuk oyuncagimi bu...

0|0
    0|0
  • sabırla devam et

0|0
    0|0
  • cok gunah işliyorsun harama fazla bakıyorsun seytanın ve nefsın ısteklerını cok fazla yapıyorsun namaza gereklı onemi vermıyosun

0|0
    0|0
  • Cözümü bulursan banada söyle

0|0
    0|0
  • Zamanla ulaşırsın bırakmamaya bak :)

0|0
    0|0
  • yemeksiz yaşayamazsın demi onuda öyle düşüneceksin

0|0
    0|0
  • Kilmak istiyosan zaten kilarsin dini hayatindan cikarma sohbetlere falan katil imanini yenile

0|0
    0|0
  • yedigine ictigine dikkat et

0|0
    0|0
  • Ilk basta zor olmamasi icin farzlari eda et. Sonra sünneti baslarsin

0|0
    0|0
  • Bakarlar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Dua et içten bir sekilde 40 gün aralıksız kıl nefsine agır gelir belki ama yap dene

0|0
    0|0
  • Ben o gibi zamanlarda genelde feyz alabilmek icin youtubedan nihat hatipoglunu veya fatih yagci veya diger önemli hocalarin sohbetlerini dinlerim o sekilde kendime geliyorum canım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...