Sevgilinizin çift cinsiyetli olduğunu öğrenseydiniz, ne yapardınız?

Doğuştan iki organıyla doğmuş ama bir ameliyatla tek cinsiyetliğe geçtiğini öğrenseydiniz, ne yapardınız? (arkadaşım aynı durumda)

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşınız hermafrodit. Hemen engellemeye çalışırdım çünkü psikolojisi bu gibi şeyleri takmamaya yükseldiğinde, eğer tek cinsiyetli hâle gelmişse, çok iddialı olacak ama samimi söylüyorum, intihar psikolojisinde bir pişmanlık duyabilir çünkü bu kendi aldığı bir karar. Ama olan olmuş artık... Onun cinsel tercihine has olan egosunu kabartın, diyebilirim ve böylece doğru bir şey yapmış olduğundan emin olacak. :) Ne yalan söyleyeyim? Dünyanın öteki ucunda olmasına rağmen, o arkadaşınıza hüzünlenmedim de değil. :'(

2|1
    0|0
    • O seçmedi. Daha 1-2 yaşlarındayken ameliyat oldu. Erkek olarak büyüdü.

• Allah'ım, ben böyle ana babanın... Asıl acı yerini şimdi söylediniz ya, şimdi kendimi daha kötü hissettim. Neyse, yapıcı konuşmak gerek. Umurunda değilmiş gibi davranmalısınız ve cinsel konularda yorumlarınız olmasın âdeta cinsellik hakkında düşünce yok gibi. "Aşağılanma" veya "kinaye" sezmediği sürece, sorun yok. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kacarim kanks

1|0
    0|0
    • Neden ki? Elinde değil. Zaten ameliyat olmuş?

• Bu yaygın bir hastalık değil ve sen belirlediğin kişilere mi aşık oluyorsun? Karar verince olacak bir şeymi? Tercih etmeyebilirsin ama kaçarım demek çok kötü bir şey. Aynı durum evladının başınada gelebilir.

• reis ben aşık olmam

• Çok enteresan

1|0
    0|0
  • Hangisini kullanıyor

1|0
    0|0
  • Allah vergisi bir şey ise yapacak bir şey yok. O da onla imtihan oluyor.

1|0
    0|0
  • sanırım normal karşılardım

1|0
    0|0
  • arkana bakmadan kaç
    ne saçma soru ya

0|0
    0|0
    • Nasıl saçma bir soru? Böyle doğan insanlar var. Arkana bakmadan kaç ne demek? Senin evladında o şekilde doğsa ne yapardın?

• karşımdaki kişi eger senle bağlantı kurmuşsa baskın neresiyse oraya gider
      ayrıca cift cinsiyetli biri tanıştığında durumunu anlatır hemen
      cift cinsiyetlerde doğumdan sonra baskınlık ve ağırlıgına yöre nufus kağıdı belirlenir.
      böyle bir durumla karşılaşırsam zaten ilk önce sana haber vercem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...