Dayım Ne Yapmaya Çalışıyor?

Merhaba arkadaşlar. Derdimi tam olarak anlayabilmeniz için biraz uzun yazacağım. Benim dayım bizden uzakta oturuyorlar bu sebeple sık sık görüşemiyoruz. Bizde annemle dayıma dedik ki "Siz bayramdan sonra eve dönerken bizde sizle dönelim" dedik onlarda tamam falan dediler. Sonra ben söyledim "Dayı bayram sonrası tatil vb. planın yok dimi? Planını bozmayalım bak" dedim o da "Yok bir plan da ayarlasak da iyi olur" dedi ancak küçük bebekleri var biraz zor. Neyse bunlar bizi Perşembe günü çağırdılar "Şimdi gelin bizim seminer var çocuğa da bakarsınız" dediler ben kabul etmedim oruçta gitmeye gözüm kesmedi birde bu hafta hastanede işlerim var. Olmaz dedim. Bayramdan sonra geliriz rahat rahat dedim. Dünde dayımla teyzem konuşuyorlarmış işte teyzem bu yıl tatil yapacak mısınız demiş dayım da "Tatili bozanlar var" demiş. Teyzem bize söyledi ben kırıldım bugün aradım sordum bir planınız mı vardı "Yok bir plan" diyor. Bizi çağırıyor. Anlamadım ben hani bize "Tatile gideceğim" dese biz sonra gideriz. Bana bir fikir verin. İstenmeyen misafir olmak da istemiyorum.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sonucta yakin akrabiniz plani bozulsa ne olur dayin biraz iki yüzlü davraniyor, istersen söyle yapabilirsin dayi bir duyum aldim misafir yüzünden tatil planin bozuldugunu planin olmasada müsait degilsen sorun degil, canin sagolsun diye bir yoklama yaparsin, belki yengen isteksizdir dayinda size aciktan söylemez

1|0
    0|0
    • En çok da bizi yengem çağırır. Buraya geldiklerinde der sende bize gel mutlaka der. Dayıma söyledim dayı teyzeme böyle demişsin yok bir planımız dedi bende anlamadım ki.

• Bence inadina gidin baktin ortam yicak degil 3 gün kalacaginiza 2 gün kalirsiniz,

• Zaten orda hem dayım hem teyzem var. Bende inadina gideceğim memnun kalmazsada on kez sordum müsait misiniz diye söyleseydi yani :)

Erkekler Ne Diyor 4

• En sevmediğim insan tipi ya

1|0
    0|0
    • Oysaki dayım hiç böyle davranmaz yufka yürekli sakin bir insandır ama bu davranışlarını anlayamadım daha doğrusu

• aradıgında teyzem bunları soyledı deseydın keske olayı cozmus olurdun...

1|0
    0|0
    • Aradığında dedim planınız varsa bozmayın ben sonrada gelirim dedim yok bir plan dedi

• gitmek zorunda degılsen gıtme sende :) ille de gezmeye gitcem dersen baska yere gıt gez mesela gıdıpte hızmet edeceksen gezmenın ne anlamı var?

• Zaten gidersem gezmeye gideceğim. Kuzenimi çok seviyorm onun için gidiyorum :) çok fazla hizmet yaptırmazlar ben yinede hem kalıyorum hemde ye iç yat gibi olmasın diye yardımcı olmaya çalışırım

• Gitme

1|0
    0|0
  • Ben olsam hic gitmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz çıkarcımı acaba yoksa başka birilerimi bozmuş neden üstüne alındınki

1|0
    0|0
    • Evlerine yatılı olarak sadece biz, kayınvalidesi, teyzem gider teyzemler bu yıl asla gitmez kayınvalideleri de bugün gitmiş yani bize söylediği belli. Dayım çok sakin yufka yüreklidir bizide hep yengemle çağırırlar ama anlamadım

• Aynen söylemitosa ısrarla arkada söylenenleri umursama ztn o laf taşıyo gibi yapan kişide ii yapmamış :D bnce

Yükleniyor...