Dayım Ne Yapmaya Çalışıyor?

Merhaba arkadaşlar. Derdimi tam olarak anlayabilmeniz için biraz uzun yazacağım. Benim dayım bizden uzakta oturuyorlar bu sebeple sık sık görüşemiyoruz. Bizde annemle dayıma dedik ki "Siz bayramdan sonra eve dönerken bizde sizle dönelim" dedik onlarda tamam falan dediler. Sonra ben söyledim "Dayı bayram sonrası tatil vb. planın yok dimi? Planını bozmayalım bak" dedim o da "Yok bir plan da ayarlasak da iyi olur" dedi ancak küçük bebekleri var biraz zor. Neyse bunlar bizi Perşembe günü çağırdılar "Şimdi gelin bizim seminer var çocuğa da bakarsınız" dediler ben kabul etmedim oruçta gitmeye gözüm kesmedi birde bu hafta hastanede işlerim var. Olmaz dedim. Bayramdan sonra geliriz rahat rahat dedim. Dünde dayımla teyzem konuşuyorlarmış işte teyzem bu yıl tatil yapacak mısınız demiş dayım da "Tatili bozanlar var" demiş. Teyzem bize söyledi ben kırıldım bugün aradım sordum bir planınız mı vardı "Yok bir plan" diyor. Bizi çağırıyor. Anlamadım ben hani bize "Tatile gideceğim" dese biz sonra gideriz. Bana bir fikir verin. İstenmeyen misafir olmak da istemiyorum.

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...