Kızlar, Kardeşimle !!! Basim dertte?

Merhaba. Ben 24 yaşındayım kız kardeşim 17. Aşırı şekilde kavga gürültü var aramızda. Bazen o kadar yılıyorumki hareketlerinden hakaretlerinden dayanamıyorum. Sözlü tahrikleri geçtim en ufak biseyde fiziksel saldırı ya geçiyor. Ben o kalp hastası diye asla karşılık vermiyorum. Ama ben sabretttikce daha çok ustume geliyor. Öz kardeşiz oteki kardeşlerim le asla bir sorunum yok. Yeterki konuşup kavga baslamasim diye cogu zaman konusmuyorum. Benim ark. Min yanında boyumunun kisaligindan nelere kadar söylüyor. Ne yapmam lazım. O kadar çaresizim ki. Bazen alıp başımı kaçmak istiyorum insanın kumasi olsa bu kadar ugrasmaz. Her günüm onun iyi ahlaklı olması için dua etmekle geçiyor. Ben onun kötülüğünü kimseye söylemekten haya ediyorum ama o sürekli iğne yi batiriyor. Öyle bir hal aldı ki yuzunu görünce midem bulanıyor. Kan bağı var sadece aramızda başka hiç birşey hissetmiyorm. 😞😞😞😞😞😞

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Ohaa o nasıl kardeş ya. Kalb hastası diye biraz da el bebek gül bebek bakmışsınız şımartmışsınız. Engelli bile olsa böyle davraması kabul edilebilir değil, psikolojik sorunu var bence profosyonel destek sağlamalısın ona senin halledebileceim bir durum değl bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir temiz dayak istiyor o.
    Yanlız bunu sen değil anne ya da babandan biri yapmalı. Sana yaptığının karşılığı olarak...

0|0
    0|0
  • Canım bence git düşündüklerini kardeşine anlat. De ki "Sen bana saldırdıkça kavga ettikçe ben senden soğuyorum" vb. de bunu uygun dille anlat belki hatasının farkına varır.

0|0
    0|0
  • Ergenliginden kaynaklı akıllanır yaptıklarına pişman olur yakın zamanda biraz daha sabretmeye çalış

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal yaşından kaynaklanıyordur sabret biraz daha Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • 17 yaş çok tehlikelidir. ergenliğin sonu, kadınlığa adım.. herkesi kıskanır, saldırırlar. biraz daha sık dişini derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...