Kapat

Ateist ve müslüman ilişkisi yürümüyorsa sorun nedir sizce?

İlişki derken tek boyutlu bakmayın dost olur , kardeşlik olur , aşk olur.. Yürüyebilir mi? Yürümüyorsa eğer sorun nerdedir sizce? Gerçekten aynı inancı paylaşmamaları mı yoksa yeterince hoşgörülü olamamaları mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ateist müslüman ilişkisi yürümez hiç bir zaman ateistler saygıdan , görüş farklılığın olabileceğinden bahsedip müslümanları yobazlıkla niteler . Bak çelişkiye bak saygı diyor görüş farklılığı diyor düşünce özgürlüğü diyor ama adam bişey deyince topa tutuyor , dinle dalga geçiyor sen niye dalga geçiyorsun o adamın inancıyla yok küfür ediyor tövbe haşa sonrada saygı yok düşünce özgürlüğü yok bilmem ne diye zırvalıyorlar daha kendi dediğiyle çelişiyorlar sonrada konusuyorlar boş boş yürümez abicim yürümez . Ateist ile müslüman yan yana gelmesin ateş barut misali bir yerde patlarlar muhakkak.

1|1
    0|0
    • Aynen öyle oluyor..

• En güzeli hiç muhatap olmamak lazım. Ateist ateistle müslüman müslümanla muhatap olsun

En İyi Kız Görüşü

• Yoo gayette guzel arkadas oluyolar ateistlerde her gorusten arkadasi olabilir bir insanin onemli olan saygi hosgoru

1|0
    0|0
    • Her görüşten arkadası olamıyor malesef kabul etmiyorlar bazen...

• O insanina bagli ben anlasabiliyosam beden dinle irkla renkle yargilimki benimde sahsi dusuncem tabi bu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Yürütüyoruz

1|0
    0|0
  • Ben Ateist'im Sevgilim İmanlı bir müslüman ve yaklaşık 1.5 yıldır ilişki sorunsuz ilerliyor, bu biraz akıl ve kültürle alakalı.. din bizim için zayıf bir ayrıntı

1|0
    0|0
    • Peki sonrasında ne olacak?

• İnan değil /:)

• imanlı bir kadın din zayıf ayrıntı garip. Evlenmeniz mümkün değil. Müslüman bir kadın , Gayrimüslim bir insan ile evlenemez.

• Bu ateistlik de özenti oldu iyice

1|0
    0|0
  • olmaz

1|0
    0|0
  • sorun evlenmelerindedir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşgörülü olmamaları. Şahsen benim her inanca mensup arkadaşım var gayet iyiyiz

1|0
    0|0
  • Hoşgörü yoktur

1|0
    0|0
  • Sorun kafadadır

0|0
    0|0
Yükleniyor...