Erkekler, Bazı insanlar niye bu kadar kompleksli ve ego tatmini yapıyor?

bakın twitterda kızla bu karikatürü konuşuyoruz http://hizliresim.com/5Vqdrl karikatürde o göğüsler hiç 75 lik durmuyor. doksan olmuş diyorum espiriye hani biraz gülmece birazda gerçeklik katıyorum. kız var ya ordan analiz ettin yani diyor ve beni engelliyor. ve peşimden; delikanli karikatürden sütyen büyüklügünü kesin analiz etmis.. ben onu gülelim diye paylasdim.. çocugun derdine bakın diyor ve bu insanlardan korkun diye twit yazıyor arkamdan. kızın aklına bakın beni otuz yaşında çocuk etti. kızın aklına bakın benim derdimi anladı sanaldan. doktor bunlar. sevgili erkek hemcinslerim. sakın bunları şımartmayın ben görüyorum şımarttığınızı. yapmayın sonra hayatınızı mahvederler. benimkini 22 yaşında mahvettiler. valla inanın bıktım ben bu karı kız mileltinden. ama bunlar niye bu kadar ego tatmini yapıyor sizce?

0|1
1

Erkekler Ne Diyor 1

• 3. şahıs faktörü yüzünden ağabey; Türkiye'de adam akıllı adam olmadığı için, herkesi onların edimlerine göre tahlil, yani analiz ediyor bayanlar. :)

1|2
    0|0
    • güzel cevap.. yerinde. erkeklerde öyle onların edimlerine göre analiz ediyor insanları ama faturayıda yine biz ödüyoruz yani erkekler. ve işte kadın erkek eşit değil. ve bu kız korkak kaçtı gitti oysa ki ben mesela hep savaştım insanlarla kaybetsemde kazansamda ama kırmadan yapmaya çalıştım. böyle ufak tefek şeylere ise takılmadım ama onlar büyüttüler. az önce kendi arkadaşıma bile söyledim bırak salakları diyor. başda salak olduğunu anlayamıyoruz ki insanların. zaten dünyanın çivisi çıktı. milet biribirine sataşacak yer arıyor.

• Çok çok doğru... Birkaç görüşte bir "Romantizmin %60 erkeklerden, %40'ı da kadınlardan sorulur" diyorum. Sevgilimle yani, tam olarak böyleyiz ve harika anlaşıyoruz, evleneceğimiz kesin. :) Hep erkekler suçlu değil... Bu nedenle kızların sorularına yanıt verirken çekiniyorum çünkü yanlış bir fikir oluyor biraz da. Erkekler ise, daha da kötü... "Ben suçlu olabilirim" diyen, şefkat gösteren, ve birbirinize şefkat göstereceğinizden emin olmadığınız müddetçe, düşünmedikten sonra, seks boş iş; çok kısa bir hedonizm veriyor ama öteki (sevecenlik) bir ömür boyu yerinde kalacak bir hazcılık gibi gözüküyor, bana göre. Topu erkeğe atmayalım; atılacak olsaydı, anneme benzer şirret biri ile sevgili olmaya devam ediyordum. Bir iki ağabeyim var da onlar da sizin durumunuzdaydı da erkenden akıl verdiler bana Allah'a şükür ki içinde değilim. Yoksa sadece parayı götürmüyorlar, umudu da götürüyor, diyordu biri. :)

Yükleniyor...