Hataylıyım denince neden dalga konusu oluyor?

Arkadaşlar Ben Hataylıyım fakat bunu söyleyince ya çok güzel tepki alıyorum ya da dalga konusu yapılıyor. Ben anlamış değilim Hatayın nesi varda böyle bir ön yargı oluşturuyor?

1|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• O degilde asi bok kokuyor ya sozde buyuksehir ama alakasi yok yol denilen bsiey yok.

1|0
    0|0
    • Belediyesi kötü şu an Antakyanın ama ben İskenderunluyum

• Evet havasına katılıyorum genelde ilk defa giden insanlar uyum sağlayamıyor bir süre

• Evet

En İyi Kız Görüşü

• Hataydan bir sürü arkadaşım var hepsi çok iyiler. Sürekli giderim iskenderuna :)

1|0
    0|0
    • İskenderunluyum ve gerçekten çok seviyorum tatil içinde çok güzel biryer ama yurdumun insanı anca dalga konusu yapsın

• Ben de seviyorum ya insanları çok modern ayrıca. Boşver gelmeden bilemezler😏

• Aynen öyle haklısınn

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben hiç duymamıştım Hatay hakkında böyle bir tepki vs birşeyi yok künefesi döneri güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Harbiyeyi görmemiş asi'de balik yememis besiktasli desen aklina İstanbul gelir bilmezki ferah künefe meshurdur Saint Pierre Kilisesi desen italyada kilise zanneder hiç Gül cihanı beleni bilmez arsuzu paç i bilmez ama dalga gecer memleketin 4 dini huzurla bir arada yasadigi nadide bir sehirdir annemin orali olmasindan gurur duyarim dalga geceninde aklindan şüphe ederim

1|0
    0|0
  • Ben öyle bir tepki almıyorum aksine iskenderunluyum diyince milletin hepsinin istisnasız iskenderuna karşı anlamsız bir sempati beslediğini görüyorum bn de şaşırıyorum bu memleketin nesini bu kadar seviyolar diye

2|0
    0|0
    • İstanbul'da yaşıyorum ve genelde karşılaşıyorum ön yargıyla

• Salla gitsin ya neyle dalga geçiyorlar onu merak ettim doğrusu , ben Merkezde bulunmadım hiç ama Erzin, Dörtyol, Payas, İskenderun, Kırıkhan falan bir kaç ilçesinde bulundum çok zaman geçirdim güzel yerler bence :)

1|0
    0|0
  • Çene suyu çorba kişileri takma kafana... Künefe var mı künefe? 0_0 ;-):) ♥

1|0
    0|0
  • Ülke insanları hep dalgacı tavır takınıyor
    Dert etme kendine bence

1|0
    0|0
  • Olmamalı

1|0
    0|0
  • Bilmem, ama biberli ekmeğinizi çok fena yerim :D Dalga geçenlerin gözüne biber sürmek lazım.

1|0
    0|0
  • insanlar mutsuz olduklarını bir an olsun unutmak için dalga geçmeye çalışıyor
    herşeyi dalga konusu yapmaya çalışıyorlar

1|0
    0|0
  • pok yemiş onlar iskenderunda 1 yıl yasadım süper biyer :D genelde çorumlular laf atar

1|0
    0|0
  • bence de neyi varmış acaba

1|0
    0|0
  • Ön yargısı olandan uzak duran salla gitsin

1|0
    0|0
  • ne alak ya.. :/

1|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • hataylıların nesi var bende ilk senden duydum

0|0
    0|0
  • hataylı mısın, hiç gülesim yoktu... ya insan hiç hataylı olur mu, utanmıyor musun hataylı olmaya?

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...