Taş kalplilik ve insanların iğrençliği?

Hiçbirşeye gerçekten üzülemiyorum. Kendimi o olaya karşı hissizleştirip üzülmüyorum. Birisini özleyemiyorum. Eşim bir yere gitse özlemiyorum. Kötü haberleri sadece izliyorum. Hayatımı kendi içimde yaşıyorum. Kimseyi sevmiyorum. İnsanların hepsinin kötü olduğunu düşünüyorum. Namustan en çok bahseden kişilerin başkasının karısına kızına nasıl baktığını görüyorum. Ahlaktan bahsedenin trafikte başkasına saygısızlığını görüyorum. Allah diyen kişilerin başkasının hakkında sürekli dinsiz dediğini görüyorum. insanlar gerçekten çok iğrenç. Sizce neden böyle?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• çünkü insanlar kötü, ikiyüzlü... işin garibi hepsi ayni sudan oldugu icin anlasabiliyolar.
    ben kötü bir sey gorince direk soyluyorum. bu kişilerle arama mesafe koyuyorum. bu da bicok kişinin işine gelmiyo tabi.
    dolysyla bn de kimseyle anlasamiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tas kalplilik kotu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin gibiyim ve bu beni huzursuz ediyor. artık her şey çok olağan gelmeye başladı. sanki duygularım yok olmuş gibi. korkuyorum. insanların neden böyle olduklarının cevabı yok bende. olmasın da.

0|1
    0|0
  • Bende tam öyleydim 3 ay öncesine kadar

0|0
    0|0
    • sonra?

• İnsanların büyük kısmından hala tiksiniyorum ama sevince hissizliğim gitmeye başladı. Nasıl sevdim bende bilmiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...