Kadinlar ve kizlar ne kadar kotuler ya?

😢😢ciddenndiyorum bosuna demiyolae kadinin dusmani😔 kadin diye mesala bu kadinlar kizlar eskisi gibi evde otursalar hic aldatma olmaz 😊boyle dinimizise yazdigi gibi kapansalar sehvetli dolasmasalar erkeklerde karisini aldatmaz 😊disi kuyruk sallamadikcs erkek bisi yapmaz
Bosuna erkekleri suclamayin hepsi kadinlarin sucu

Güncellemeler:
Ben sahsen evli bir kadina vampir gibi yapisan erkek gormedim gormemde
Sunda bile anlayun unlu bir kadinin fanlari onun icin olup bitmiho erkekler gayet olgun kocasindan filan ayrilsin demiyo ama kizlar mal gibi muratt boz ay ondan ayrisilsin he aslidan ayrilcak seni alcak

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dişi kuyruk sallamazsa, erkek travesti hayat kadınına gider; o başka bir şey sallıyor zira... :D Hahahaha... Neyse, konuya dönelim.

Günümüzde şehvetin bir mühim arz ettiği yok; teknoloji gelişmiş. Fakat kırıcılığın tedavisi olmadığı için hâlen büyük bir dert. Siz siz olun, müstakbel eş adayınızı, başka insanlara karşı ne kadar düşünceli olduğuna göre değerlendirir ve artı verin. Sizin kendinize karşı ne kadar düşünceli davrandığını görerek artı verirseniz, muhtemelen hataya düşersiniz ;)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her kadın böyle degil genelleme yapmışsın benim basımdan üzücü bir olay gecmişti sosyal sitede ortak arkadasımızın da bulundugu biriyle tanıstım daha dorusu o bana mesaj attı profiline girdim baktım ortak arkadasımız var bende cvp verdim önce selam kelam sonrasında adam bariz bana yesillenmeye basladı neyse ki pek yüz vermedim sonra sohbet içinde evli oldugundan söz etti işte o zaman cenemi tutamadım seni bekar sanıyordum dedim esinin yerinde olmak istemezdim bana söyledigin güzel sözleri aslında ondan baskasına sarfetmemen gerekirdi dedim zaten sohbete devam etmeyecektim sadece içimde kalmasın diye düsüncelerimi söyleyip sohbeti kesecektim ama ben adamın sucunu yüzüne vurdukca karsı cephe almaya basladı en sonunda cirkin bir kelime kullandı bende sustum cünkü anladım ki dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar susmasaydım daha cok uzerime camur atacaktı ama günlerce o kelime içime oturdu adama yüz versem evli oldugunu bile bile benden iyisi olmazdı ama o kelimeyi haketmedim hakkımı da helal etmiyorum hatırlamışken söyleyim dedim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen hiç karısını başka erkekle aldatan koca gördün mü?
    Bunu bir bayana söylediğinde sesini çıkartamaz ama gel gelelim her daim erkeği suçlarlar...

0|0
    0|0
  • Haklı olduğum kısım var ancak asla tek bir cins suçlu olamaz. Kızların yorumuna bakar mısın? Söylediklerinde haklılık payı bile aramamışlar kendi çaplarında sana laf sokmuşlar...

0|0
    0|0
  • Din konusunda haklı olabilirsin ama suç sadece kadınlarda da değil inan. Ama dediğin gibi bu içinde bulunduğumuz durumun tek sebebi dinden uzaklaşmış olmamızdandır

0|1
    0|0
  • Hay Allah yahu bize hak veren oldu :) ♥

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum sana arkadaşım. Eskiden böyle değilmiş. Babamların yaşadığı çağa gıpta ediyorum.

0|0
    0|0
  • işte budur bir dişinin düşmanı yine bir dişidir dediğimde bana tepki yağıyordu burada... :)

0|0
    0|0
  • Kafanı yorma böyle şeylere fazla isteyen istediğini yapar kendi tercihi

0|0
    0|0
  • ağır başlı olan kadın iyidir güzeldir sevilir
    ucuz olan kadın kız yolludur or. sbu dur pasif yaratık tır

0|0
    0|0
  • Güzel başladın da sonradan s*çtın

0|0
    0|0
  • Sonunda kabullendiler acikca soyledi ben evlencegim kadini buldum beyler uzak durun :D

0|0
    0|0
  • bilemem. d

0|0
    0|0
  • Bu bir itiraf

0|0
    0|0
  • Aslansin kiz😄

0|0
    0|0
  • ne alaka ya evde oturanlar da aldatılıyor

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana bir kadın olarak bunu görmen çok iyi , çalışıyorum deyip yiyismeye giden çok ayrıca evde oturmakta çare değil , netten hatta tvde alt yazıdaki tel numaralarindan aldatan çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Suçu kendi üstüne alabilirsin, bizi karıştırmada. Evet hepsi senin suçun. Sonradan mı kız oldun acaba?

0|0
    0|0
  • Tabii çarşaflılara olan sapkın fikirlileri duymamışsın. Neyse canım her suç kadının haklisin. Erkeğin nefsine sahip çıkması gerektiği de bir emir değil.

0|0
    0|0
  • Sen böyle dedikten sonra başına gelenlerde başkalarını suçlama o zaman yarım akıllı seni.

0|0
    0|0

• 🎩 💶
    👩 💵
    🔫👕👉💰
    👖
    👢👢
    💀💀💀
    💀💀💀💀
    💀💀💀💀💀
    💀💀💀💀💀💀
    💀💀💀💀💀💀💀

0|0
    0|0
    • Bu kuru kafalar ne yaparsan yap işin sonunda ölürsün mü demek?
      -yoo kuru kafa ifadesi hoşuma gittiği için gönderdim...

• Aldatma bence onunla da alakali değil cinsel istekle alakali kocani doyurursan bence baskasina bakmaz

0|0
    0|0
  • Ha bide her yerde 4,5 sevgili yapmış adama da kuyruk salladılar dimi? Yazık erkekler ya..

0|0
    0|0
  • Erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır cahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...