Sevginin bir sınırı var mıdır?

Sevgi sadece bir insana duyulan bir duygu mudur?

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında canlı veya cansız her varlığa gösterilebilir sevgi, tek yapmamız gereken hak etmeyenlere sevgi beslememek. Sınırı yoktur sevginin

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• hayır sevgi dediğimiz duygu sizin karşı tarafa duyduğunuz mutluluğun oluşturduğu bir bağdır, bu bir çiçek bir hayvan ya da dokunamadıklarınıla bile kurduğunuz hissiyatlardır bunun insan içinde bir sınırı kime karşı oldunun hiç bir önemi yok sevgi içinde hiç bir şeyi ayırt etmez. .

1|0
    0|0
  • sevinin bir sınırı yoktur ben yıldızları severim denizi severim bazen tanımadığım ama yaptıkları iyilikleri duyduğum o kişileri severim sevgi sadece insanlara duyulmaz belkide en az sevdiğim kişi insandır bir hayvanı daha çok severim

2|0
    0|0
  • Sevgi her şeye duyulan bir şeydir. Elbette sınırı vardır. Kimseyi kendindne fazla sevmemelisin, bir kişi hariç. O da evlattrı. Evlada duylacak sevginin sınırı yoktur.

1|0
    0|0
  • Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir

1|1
    0|0
  • Sevgi sınırsız sonsuz ve evrenseldir

Herşeye duyulabilir kavramsiz kalıpsız.

1|0
    0|0
  • Bagimlilik yapan bir hormondur

0|0
    0|0
  • Sevginin sınırı yoktur bence helede hergün yeniden aşkı yaşayabileceğim biriyse sadece insana duyulan bir duygu değildir bir kuşu bir kelebeği bir taşı sevin yeter Hayat sevince güzel diye bir parça vardı eskilerde

1|0
    0|0
  • Bence yoktur. Sevgi her şeye olabilir.

1|0
    0|0
  • Sınırsız benim sevgim gereksiz triplere girmem öyle baskıcı olmam ağırda olmam 3 kuruşluk dünyada sonuna kadar sevgimi veririm

0|0
    0|0
  • Her şeyin sırrı var sanki sevgidir şeydir ne abarttınız sevgi sevgidir işte annene karşıda duyarsın arladaşınada sevgiline de duyduğun sevginin derecesi şekli değişir bekli ama sevgi sevgidir

0|0
    0|0
  • tanrıya da bir sevgi duyuluyor mesela değil mi?

0|0
    0|0
  • evet az sevenin çok sevenin ağzına sıçana kadar

0|0
    0|0
  • Sevgi Sınırı %99,999999999999999999999999999999999999999999999999
    bunu gecerseniz kötü şeyler olabilir

0|0
    0|0
  • Var İran'a komşu ya aSD:FDS:F

0|1
    0|0
  • Var Zara dokunmayacak

0|0
    0|0
  • Var Allahtan fazla kimseyi sevmeyeceksin sevdiysen de Allah rızası için seveceksin bana göre.

0|0
    0|0
  • Sevginin özü , cinsel dürtüdür

0|0
    0|0
  • sevginin bir sınırı yoktur ama sevgili olmanın sınırları vardır

0|0
    0|0
  • ben sınırsız sevebilirim :) ama doğru kişiyi

0|0
    0|0
  • Yok...

0|0
    0|0
  • var tabi sokagın tavanı kadar

0|0
    0|0
  • saygı güvenn

0|0
    0|0
  • Sadakât

0|0
    0|0
  • ben insanları sevmem sevginin kendisini severim sevmeyi sevıyoruz aslında kişiler hep geçici

0|0
    0|0
  • Yoktur ve oyle guzel bir sey sinirlandirilmamali

0|0
    0|0
  • sınırsızdr

0|0
    0|0
  • sınırı yok

0|0
    0|0
  • her şeyin bir sınırı vardır, sevginin de, öfkenin de...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sevgi sınırsızdır. bir çiçeği eşyayı da sevebilir insan. ama aşk insana duyulan bir şeydir bence böyle

1|0
    0|0
  • yktur

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Sevgi canlı, cansiz her şeye duyulabilir.

1|0
    0|0
  • Hayır. Bir hayvana, eşyaya, doğadaki bir varlığa da sevgi duyabilirsin.

1|0
    0|0
  • Sevginin nasil bir tanimi yoksa bir siniri da yoktur ayni zamanda onun tersi olan duygu nefretinde diledigince sevebilirsin belki beyninde kisitlama olabilir bilemiyorum ama her seyin sonu olfugu gibi sevginin de sonu vardir ask da cok yuce bir duygudur asik oldugun kisi senin icin ailen kadar kiymetli olabilir biranda cok ilginc neden boyle acaba evrimle ilgisi oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Yoo yatagimi ve terliklerimi de seviyorum

0|0
    0|0
  • Sevgide elbet bir gün başka duygulara dönüşür

0|0
    0|0
  • yoktur bence :)

0|0
    0|0
  • . Sevgi hayvana cicege ilgi duydugun seylere , ilaha , onun kuluna da gosterilir. Sonsuz sevgim var benim yaradanıma minattarlikda diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • yoktur sevgi sinirsizdir

0|0
    0|0
  • Sınırı olmaz

0|0
    0|0
  • yoktur.

0|0
    0|0
  • bence yok