Ne zamandır sapıklık çocuklara bulaştı?

http://www.forummix.net/showthread.php?tid=634 lütfen abilerim ablalarım dikkat ediniz.. bu nedir abi? nu nasıl sapkınlık lan?ne zamandır sapıklık çocuklara bulaştı ?

Güncellemeler:
10 yaşında ki çocuğa telefon verilir mi düsüncesi yanlış değil mi? belki de o anne baba ulaşmak için veriyordur hadi diyelim yanlış bu sapığı haklı mı çıkarır?
neyse ki insanlar heryerde paylaşmış mutlu edici ve inşallah yakalanır..

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sapıktan geçilmeyen bir ülkede yaşıyoruz, ki Dünya'nın her yerinde var böyle o çocukları.

Çocukları sosyal medyadan uzak tutmak lazım, insanlar hala anlayamıyor bunu.

0|1
    0|0
    • abi kesinlikle sosyal medya için çok erken yaşta kullandıranlar var..

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 yaşındaki çocuğa telefon verirsen olacağı bu. Suç ne çocukta ne de o herifte.

0|0
    0|0
    • sacma.. ben demiyorum telefon kullanması doğru herifte şuc olmaz olur mu yani telefon kullanıyor diye sapık olmak zorunda mı?

• Şuç o herifde nasıl değil ya. Kardeşim senin 10 yaşındaki çocuğuna bunu yapsalar vik vik bağırırsın ama. Salak salak konuşmayın şurada.

Erkekler Ne Diyor 9

• Maalesef sapıklık çocuklara coooktan bulasti. Pedofili bu ulkede ve ortadoguda inanilmaz fazla. Olayimiza gelirsek eger gercekten mesajlasan cocuksa birakin whatsup ı akilli telefon vermek o cocuga buyuk hata. Ki cocuk oldugunu dusunmuyorum birisi isletmis. Adama gelirsek pedofili hastası ve ifşa olması iyi olmuş. Millet colugunu cocugunu emanet etmez en azindan. Bu kisiler cesaret bulmaması icin en iyi yaptirim toplumsal tepki ve baskıdır.

0|1
    0|0
  • katıksız kardeşim

0|1
    0|0
  • Vay onospu cocugu.

0|1
    0|0
  • yeni dindar nesil yetisiyor ya

0|1
    0|0
  • Yok artık. .. !!! 0_0

0|0
    0|0
  • 10 yaşında bir çocuğa telefon almak ne kadar mantıklı? Sanal Dünya herkes için tehlikeli

0|0
    0|0
    • kardesim telefon doğru diyemem ama sapık yine sapık..

• Kardeş belki hem annesi hem babasıda çalışıyor çocuğun, belki bir rahatsızlığı var. Belki anne ve babası ayrı birisini aramak için kullanıyor. Sizde nasıl mantık var pes yani

• Ya harbiden bu insanlik nereye gidiyor

0|0
    0|0
  • Adam da 12 mi diyor :D

0|1
    0|0
  • Dayiya bak a.. q azmis :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...