Ramazan ayının en çok hangi yönünü seviyosunuz?

İçinde bulunduğumuz ramazan ayını +sıyla -siyle değerlendirmeye ne dersiniz, yorumlarınızı bekliyorum 😉

2|0
22|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun günler ve sıcaklar klasik zorluklar ama vücut geliştirici olarak oruç tutmanın zorluğu da bir farklıdır.2 ay öncesinden ister istemez havasına girmek zorunda kalıyorum. Programlarımı, uyku ve beslenme düzenimi uydurmaya çalışıyorum. Bunlar çok zor iş. Bir de son 2 senedir staj da Ramazan'a denk geliyor. Bu da ekstradan zorluğa sebep.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Oruç tutmayanların linç edilmesi, tehdit edilmesi, sözlü tacizlere ve küfürlere maruz kalması en sevdiğim yönü (!) Oh be hoşgörü dini.

0|1
    0|0
  • Sen bütün sene sağlıklı beslenmeye çalış efendim bir iki kilo vermek için, ramazan gelsin İ * sexy and İ know it yani kısacası.

0|1
    0|0
  • sıcaklar - ama geri kalanı +

0|1
    0|0
  • güzel herşeyi yani

0|1
    0|0
  • Bayramını seviyorum.

Onun dışında olumlu veya olumsuz bir duygum yok.

0|1
    0|0
  • Artısı sıcak ortamlar. Çok daha fazla özenle hazırlanan yemekler. Sıkca ziyaret edilmeyen aşlelerin bir araya gelmesi. Kilo veriyor olmam. Vücuduma fazla kalori almamam.

Eksisi yemek sonrası bulaşıklar! İş yerinde herkes yemek yiyor ben bakıyorum. Sigarasızlık.

0|1
    0|0
  • Çok kilo veriyorum ve çok sevap kazaniyorum ve yemekler daha güzel geliyor ve bir sürü istedigim icecek

0|1
    0|0
  • İftara 2 dakika kaldığı anı çok seviyorum 😂

0|1
    0|0
  • Birlikte masaya oturuşlarımız..

0|1
    0|0
  • normalde akrabalara fazla gidemiyoruz ama ramazan olduğunda hep halamlara fiftara gidiyoruz. ramazanın birleştirici gücünü seviyorum.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Özel bir nedenin var mı yoksa sosyal çevrenden etkilenipte mi tutmama kararı aldın

• Hayır çevrem de benim gibi. Umurumda olmazdı.

• Ya insanın ister istemez morali bozulur bence başıma geldi ondan soruyorum çünkü karşılık verdim amca benim için mi tutuyosun senin sevabın sana benim günahım bana dedim bu defa da çevredekilerden olumsuz tepki gördüm 21 yy yaşıyoruz insanlar inandıkları dine hoşgörü dini diyolar ama hoşgörü adına hiç bişey göremiyorum ben

• Birlik , iftar sofraları , sıcak ortam, iyi davranış,

0|1
    0|0
  • Sabır.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
    • Özel bir nedeni var mı yoksa bir çok genç gibi aç kalmak sanadamı saçma geliyo 😊

• Hiçbir dine mensup değilim. Buna rağmen ben oruç olan insanların yanında su içmek için bile izin istiyorum. Ama dışarıdan bunu gören birisi haberlerde de gordugunuz gibi saldırıyor. Başkasına saygısızlık yapmalı günah değilmiş gibiler. Ayrıca her iftarda korkuyorum evin dibinde ses bombası atılıyor. Saçmalığa bak. O kadar ev var ses bombası patlatiyorlar. Git bir 200 metre ileride boş alan var orada patlat. İftar çadırları iyi derdim eskiden gerçekten aç insanlar bu ay yemek bulurdu. Ama şimdi godomanlar rahat yesin diye kapıda çocuk dövüyorlar. Yanı sevmemek için coook nedenim var

• Çok haklısın bu konularda katılıyorum sana

• Güllaç tatlısını pidesini seviyorum 😂

0|1
    0|0
  • her istediğin sofrada oluyor😂

0|1
    0|0
  • Huzur veriyor

0|1
    0|0
  • PİDE

0|1
    0|0
  • İftar zamanını

0|1
    0|0
  • yemeklerini her günü ayrı güzel :D

0|1
    0|0
  • Pide yönünden iyi oluyo :) cok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...