Sosyallesmek nasil bir fayda saglar?

Sosyallesmek nasil bir fayda saglar? Sosyal ile asosyal insanin arasindaki fark?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Asosyal medyayı bırak önce. Gerçek hayata bak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede asosyallik, cekingenlik vardi ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0
    • Kardesim platonik degilde aevdiklerim asik olduklarim ve reddedildiklerim oldu bunlar bebim guvenimi kirdi biraz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha fazla insan anlamına gelir. Daha büyük nefret.

1|0
    0|0
  • sosyal insan varliklidir. Asosyal insan fazla bilgi birikim mal mulk varligi olmayan ancak hayalleri olan insanlardir. mal varligi iyi olan bir insan zaten sosyal yasantisi da aklina geleni yapabilir istedigi herseyi gerceklestirecek gucte olabilen biridir bana gore

0|0
    0|0
  • son iki senedir sosyalliğin hakknı veriyorum.
    ama derslerden de feragat etmememek için uykundan vermeye başlıyorsun :/

0|0
    0|0
  • Arkadaslarin cogalir yeni ortamlar gorursun yeni insanlar falan

0|0
    0|0
  • Özgrlüğünü kaybetmeden insanlarla iletişime geçebiliyorsan zaten popüler olursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...