Sizce arkadaşımın evi neden bu kadar pis?

Evde 6 kişi yaşıyorlar. 4 çocuk var. Şimdi bunların anne tarafı çingene full sülale. Bunla alakalı mı bilmiyorum ama kuzenim o mahallede yaşıyor ve evleri temizdir onlar dışarda pistir diyor. Ay arkadaşlar gerçekten mideniz bulanır. Yani evlerine gitmek istemiyorum bazen mecbur gidiyorum. Terlik istiyorum direk çünkü terliksiz bassam herhalde direk eve gider banyo yaparım. Yerler hep kırıntı toz ekmek kırıntıları. Mutfak desen o biçim. Önceden daha beterlerdi bu düzelmiş halleri. Anne evde varken de pis evleri yokken de. Hani temizlik yapıyorlar yapıyormuş annesi ama nasıl bir temizlik bu anlamadım. Annem her gün evi süpürdüğü için mi fazla titizliğe alışmışım ben. Ya tamam toz olur bir şey olur da arkadaşlar, o da her zaman dağınık. Kıyafetler bir yerde. Ya geçen şok oldum kücük kardeşi 6 yasında yere çekirdek kabugu atıyor, yerler de cipsler var felan. Üstü başı da pis mesela arkadaşımın makineyi ne kadar açıyorlar bilmiyorum ama lekeli şeyle sokağa çıkıyor. Bir de bu kız sürekli alısveris yapan para harcayan makyaj yapan bir tip. Yapsa ne olur be? Şok oluyorum ya aynı şeyi 3 gün giyiyor. Üzerinde leke var mesela takmıyor giyiyor.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslan yattığı yerden belli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim de ilkokul 1 deyken mahallede çingene bir arkadaşım vardı. çok severdim kızı bir gğn evlerine gittim yerler aşırı pisti çekirdek kabukları filan vardı. sanırım çingeneler pis

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ama öyle bir eve adımımı atmazdım ben

0|0
    0|0
  • rezil ettin

0|0
    0|0
  • bildigim kadar kirli olurlar ne diyelim onlarda öyle alismislar

0|0
    0|0
Yükleniyor...