Bugün benim doğum günüm?

bugün doğum günüm 18 oldum artık. ama yanımda bir kişi bile yok. babamın umrunda değilim zaten. iki yakın arkadaşımla kutlayacaktım. dün gece arkadaşlardan biri diğerinin gelemeyeceğini söyledi işten izin alamamış. olabilir orası iş yeri sonuçta. ama o çocuğa söyleyene kadar bana da mesaj atabilirdi arayabilirdi.7 yıllık arkadşız bir gelemiyorum demesi çok mu zahmetli? bana söyleyen çocuk da bir taraflarını kaldırıp yanıma gelmeyecek biliyorum. ama ikisi gece buluşup içmeyi biliyorlar ece yok onu da çağıralım demeden. arkadaşımın mantitası bile geceyarısı mesaj attı. kızı daha 3 aydır tanıyorum. en güzel hatırlamak istediğim doğum günümde bir başıma kaldım. ne diye hayal kurduysam. ne yapayım ben evde oturmak istemiyorum?

0|1
17|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/r9ydqa.gif

Al bak pastan 😂
    Doğum günün kutlu olsun canım, 18 yaşına gelmişsin, etrafına bak.
    Bir daha 18 yaşına gelecek misin? Geri dönüşü var mı? Yok. O zaman kimseyi kafana takma ve anı yaşa. Çünkü bir daha yaşama şansın olmayabilir. 💞😘

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bozmak istemezdim ama bu kadar üzülmene dayanamadım (hani sana hatırlatıp) ne biliyorsun belki süpriz yaparlar hani okadar umudunu kesme.

0|0
    0|0
    • ben de düşündüm o ihtimali de, hiçbir fikrim yok açıkçası

• Ne yani tam kendinden emin olsan yapacaklarına süprizin ne anlamı kalır :)

• Nice seneler.. 18 değerli bir yaş, kıymetini bilmen dileğiyle Ece.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun gizli. İnsanlara bağımlı olma önemseme.

0|0
    0|0
    • sonra böyle oluyo işte hayaller ve gerçekler :/
      teşekkürler :)

• İnsanlardan beklentim olmazsa hayal kırıklığı da yaşamazsın. ☺

• Doğum günün kutlu olsun canım 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😉

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Rica ederim canım yüzünde küçücük bir tebessüm olduysa ne mutlu bana 😉👍👍

• Bedenen yaninda olamasak bile nacizane KS halkı iyi doğdun diyoruz bak. Nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara. İnş. Seneye erkek arkadasinla kutlarsin ne diyelim arkadasss :)

0|0
    0|0
  • dugdugun güne degil yaşadıgın güne bak:)

0|0
    0|0
    • :D umarım bir gün öyle olacağım

• Hayirlisi budur belkide kanka nice senelere diyim bari biz kutlamiş olalim ☺

0|0
    0|0
  • berabar kutlayalım mı:)

0|0
    0|0
  • Var adresi beraber kutlayalim

0|0
    0|0
  • benle takılabilirsin. bende yalnızım.

0|0
    0|0
  • valla ben boşum gel taksime kutlayalım ama alman çok param yokta :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Doğum günün kutlu olsun adaşım. ☺️
    Bence kafaya fazla takmamaya çalış böyle şeyler olur hayalleri yüksek tutmamak lazım bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun. Bence bu kadar üzülme en azından doğum gününde mutlu olmak içim sebeblerin olabilir bu sene olmazsa seneye cok gızel kutlayabikirsin. Ya benim gibi olsan. Hiç doğum günü kutlamıyorum babamı doğum günümde kaybettim. Bosver bunlara üzülme. En azından senin kutlayabilecegın bir gün kalmış bende oda yok 😢

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun iftardan sonra pasta 🎂 kesersin ;))))))

0|0
    0|0
  • Mutlu yillaaaar🎉🎉🎉

0|0
    0|0
  • İyi ki doğdun , doğum günün kutlu olsun. <3
    Nice mutlu senelere inşallah.

0|0
    0|0
  • Özel gün dediklerimiz öyle hatırlanacak kadar özel değildir belki de.

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun iyiki varsın seni gerçekten önemseyen ve seven insanlarla mutlu sağlıklı huzurlu nice senelere. yakın olsaydık vallaha gelirdim yanına

0|0
    0|0
  • Sadece doğdun bu kadar büyütme

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun Ece :) Eminim birileri için önemlisin ve belki bunun farkında değilsin. 18 senin için yeni bir başlangıç olsun işte. insanlar böyledir boşver senin mutluluğun önemli. Mutlu nice yaşlara :)

0|0
    0|0
  • Ay gel beraber kutlayak

0|0
    0|0
  • Boşver evde otur bence bu sıcakta ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • iyi doğdun

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Git dolaş dışarda

0|0
    0|0
  • Onları sil dostum sen silmezsen onlar günün birinde silecek elbet

0|0
    0|0
    • ben de onu düşünüyorum :/

• iyiki dogdun yeni yaşın seni umursamayanları hadi ordan etmenle ve seni gerçekten sevenlerle geçsin

0|0
    0|0
    • işin garibi kız 7 çocuk 4 yıllık arkadaşım ve birbirimizin hayatlarını biliyorduk. doğum günüm için değil bana verdikleri değerin bu kadar az olmasına üzüldüm :(

• dediğim gibi tatlım hadi ordan et gitsin bu arada s. et yazıyorum hadi ordan diye çeviriyor kafayı yiyeceğim

Yükleniyor...