Çocukluğunda kaybolup ailesine geri dönen var mı?

Merak ettim bu konuda yalnız değilimdir umarım.
Bizim abi ve kardeş vardır böyle kaybolma hikayelerimiz.
Ben bir kere evden çıkıp sonra dönmüşüm evin yakınlarına bulmuşlar İstanbul' da.
Bir kere pazara dalmışım annemin peşine annemle karşı karşıya kalmışız bu da İstanbul'da.
Abim biraz daha büyükmüş isimleri söyleyip karakolda durmuş aile gidip almış İzmit'te.

Hikayeniz varsa anlatın yoksa cevap yazmayın lütfen.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken bir adam arbasına alıp kaçırmak istemiş annem farketmiş. sonra da hala rabayla takip etmiş annem bir tanıdığın evine girmiş

1|0
    0|0
    • Geçmiş olsun anne dikkati :) bir ara bu metodu kullanıyorlardı 90' larda.

• Doğrudur kardeş.

Ben ilkokula giderken bir bayram günü bir yaşıtım kız çocuğu arabayla götürelim seni demişti ben de yok demiştim ısrar etmemiş gitmişlerdi O zaman anlatılıyordu çok bu tarz kaçırma olayları.

• ben ucuz yırtmışım işte

En İyi Kız Görüşü

• Annemin arkadaşının kızı ile arkadaştık, 5-6 yaşındaydık. Annem arkadaşımın annesinin saçını boyuyomuş sonra yıkamışlar fön makinası ile kuruturken biz onlara seslendik ama cevap veren olmadı, duymadılar bizi yani. Bayağı da seslenmiştik ama gidip bakmak gelmedi aklımıza, çocuk işte. Arkadaşın elinden tuttum hadi gel dışarda arayalım dedim :D çıktık arıyoruz falan ama nerde arayacağımızı nereye bakacağımızı bilmiyoruz tabi, öyle dolaşırken yolumuzu kaybettik. Tabi annem ve arkadaşı bizi aramaya başlamış, babama haber vermişler arabayla bizi arıyolarmış. Sonra biz kaldırımda elele yürürken yanımıza araba durdu annemler bizi bulmuş. Biz de korktuk kızacaklar diye. Eve gittiğimizde yatağın altına saklanıp ağlamıştım kızmasınlar diye ama öyle olmadı, oyuncak bebek almışlardı.

Bu da böyle bir çocukluk hikayem 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben genelde tek başıma kayboluyodum :D yanımda biri olsa gene iyi :D eskiden köyde her gün evden kaçıp dedemin yanından çıkıyomuşum çok severdim rahmetliyi :D bu konuya dair hatırladığım şey ise dedem beni söve söve yukarı bizim eve kadar getirdi sonra o daha kendi evine gitmeden tekrar dedemgile gitmiştim :Dd tabi bu evdekilere göre kaybolma anım onlar meraktan ölürdü bana göre eğlenceliydi :D :D
    yan köylere nam salmışım :DD bir keresinde yan köyden getirmişler beni sarı çocuk bunun ne işi var burda diye :Dd
    sonra Ankara da da devam etti kaybolma anılarım :Dd çarşıda kayboldum ne güzel gidiyodum annemin elinden tutmuş bir vaziyette bir an sağıma soluma baktım kimse yok başladım ağlamaya ileri koşuyorum bizimkiler yok geriye koşuyorum bizimkiler yok :dd :DD 15 20 dakikalık korku dolu bekleyişin ardından bulundum :Ddd

1|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin dedeye.

Sen aşmışsın kardeş :D

Şükür erken bulunmuşsun

• Piknikte 3 araba idik beni unutmuşlar 1 saat sonra durdum orsda gelip aldılar yaş 9 idi :D

1|0
    0|0
    • Güldüm hakkınızı helal edin fıkra gibi anne babaya ayrı yazık nasıl pişmanlık ya bulamasalardı ve geçmiş olsun erken kavuşmuşsunuz şükür siz de.

• Ay ya çocuk yetiştirmek böyle 5 dk. gözden çıktı mı ne olacak belli değil sağ olun siz de sevdiklerinizle en güzelinden yaşayın hep

• Aynen öyle ;-) kendinizden daha fazla önem vereceksiniz Bebeğinize :) ♥

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :) ♥
      bir Mukabele ;-) Allah a emanet olun :)

• kaybolmadim

1|0
    0|0
  • evet dıyarbakırda kaybolmustum kayboldum dıye kuzenlerım aıleme soylemedı dıyarbakırdan mardını aradım babama haber verdım babamda dıyarbakırdakılerı aradı o sekılde buldular

1|0
    0|0
  • evet
    bayramda kayboldum
    ailem karakoldan almış beni

1|0
    0|0
    • Bayramlar mutluluk anıları iken değişik bir tercübe olmuş sizin için de erken kavuşmuşsunuz şükür

• şükür 6 yaşındaydım daha uyuya kalmışım orda

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet 7 yaşındayken gölbaşında kaybolmuştum.
    bir yandan ağlıyorum bir yandan da dedemlerin evinin yolunu bulmaya çalışıyorum sonra annemler polise haber vermişler eve polis gelince iyice korkup ağlamıştım 😂 Sonuç olarak bulundum hayattayım sjsks

1|0
    0|0
    • 7 Yaşında oy geçmiş olsun kardeş şükür kavuşmuşsunuz sizler de :)

• Ben :D

1|0
    0|0
  • her çocuk pazarda kaybolmayı tadacaktır

1|0
    0|0
  • Ben 7 yaşındayken düğünde evden çıkıp kaybolmuşum. Market sahibi biri getirmiş. :D

1|0
    0|0
  • bende pazarda kaybolmustum polisler beni bulup belediyeye götürmüşler anons yapmışlar sonra annem babam gelip beni almışlar
    kısa ve öz

1|0
    0|0
    • Erken bulunanlardansın ne güzel Allah herkesi sevdiklerine kavuştursun :)

Yükleniyor...